Apple je najväčšia firma na svete a tak je očividné, že potrebuje neustále inovovať svoje technológie. Vďaka takýmto aktualizáciám sú počítače a smartfóny či tablety neustále na tej najvyššej úrovni. Čo však ak má prísť nový produkt a staré modely sú stále na sklade? Vtedy treba so zľavou vypredávať a takéto výpredaje v súčasnosti robia najväčšie české a slovenské obchody. Napríklad na takej Alze nájdeme zľavu až 25%!

MacBooky sa začínajú vypredávať, čo to znamená?

Keď niekto niečo vypredáva naozaj vo veľkom, môže to znamenať iba 2 veci. Buď sa daný produkt vôbec nepredáva a je oň proste malý záujem alebo jednoducho existuje echo, že sa blížia nové modely a tie staré treba logicky predať. Presne vďaka tomuto dnes vieme, že Apple nás 21. marca možno prekvapí niečim väčším ako len novým iPhonom SE či iPadom Pro!

- Reklama -

Reálne visí vo vzduchu aj otázka, či Apple nepredstaví rovno aj nové aktualizované MacBooky. Vylepšenia by sa mohli dočkať prakticky všetky modely. Od malého 12″ modelu s retina displejom až po najväčší MacBook Pro 15″. Dokonca by mohli prísť aj úplne nové generácie a to hovoríme viacmenej o MacBooku Air, ktorý možno dostane aj väčšiu, 15″ verziu.

MacBook - svetapple.sk

Apple MacBook MJY32CZ/A môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Na internetových obchodoch môžeme vidieť veľké zľavy najmä na menší model, ktorý človek môže mať dokonca až o 25% lacnejšie. Lacnejšie sú ale aj MacBooky Air, ktoré prichádzajú s cenovým zvýhodnením asi 7%. To síce nie je tak výrazná čiastka, ale v tomto smere si treba uvedomiť, že základné ceny tohto počítača sú samé o sebe dosť nízko položené a väčšie zľavy si predajcovia nemôžu dovoliť.

Je teda otázne, kedy sa dočkáme nových počítačov od Apple. Za posledné roky to bolo práve v marci a vzhľadom na to, že počas tohto roka máme v marci rovno nachystanú Keynote, môžeme predpokladať, že počítače uvidíme práve na nej. Samozrejme vôbec sa tak nemusí stať a Apple ich vylepší viacmenej potichu len v Apple Online Store, veď uvidíme!

MacBook - svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here