Spoločnosť Apple predstavila v roku 2022 nový MacBook Air s procesorom M2, ktorý ponúka upgradovaný dizajn a vysoký výkon. Zariadenie sa predáva po boku staršej generácie z roku 2020, ktorá je akýmsi štartovacím počítačom v ponuke Macov. Ak však chcete niečo novšie a nevadí vám priplatiť si, dnes vám ukážeme e-shop, v ktorom kúpite MacBook Air M2 veľmi lacno.

Spoločnosť Apple predáva MacBook Air M2 s 256 GB úložiskom za cenu od 1 499 €. Ak však budete chcieť ušetriť, vy tento počítač môžete získať už za 1 329 €. To je zľava na úrovni až 170 €. Predajca vám na počítač poskytne štandardnú 24 mesačnú záruku a všetko potrebné príslušenstvo.

- Reklama -

No a pokiaľ by ste tejto firme z akéhokoľvek dôvodu nedôverovali, novinku si môžete zakúpiť s takmer 60 € zvýhodnením aj u inej spoločnosti, ktorá má z dlhodobého hľadiska až 100 % hodnotenia od zákazníkov. Zaplatíte zaň presne 1 442 €.

V prípade, že si zaobstaráte vyššie 512 GB úložisko, zľava sa pohybuje na úrovni až na úrovni 127 €. Na miesto 1 849 € tak zaplatíte len 1 722 €. A to sa oplatí. Okrem väčšej pamäte dostanete aj rýchlejšie SSD úložisko.

MacBook Air M2 sa môže pochváliť okrem nádherného hliníkového dizajnu a návratom MagSafe 3 konektora aj špičkovým Retina displejom s vysokým rozlíšením. Rovnako tak v jeho vrchnej časti nájdete výrez pre prednú kameru (po vzore MacBooku Pro 14″ / 16″) a pokiaľ preferujete dlhšiu výdrž batérie, tento počítač zvládne v podstate celý deň na jedno nabitie.

Samozrejmosťou je ľahká, no veľmi pevná konštrukcia, ktorá sa bez problémov prenáša z miesta na miesto a taktiež vydrží aj náročnejšie zaobchádzanie. MacBook Air M2 je vhodný či už do kancelárie, na domácu prácu alebo do školy. Pokiaľ hľadáte počítač, ktorý vám vydrží celé roky, toto je tá správna voľba.

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -