Apple svoje operačné systémy, aplikácie či iný software aktualizuje takmer stále a pokiaľ dlhšiu dobu nič neprichádza, nemusíš sa obávať, vývojári či úzka verejnosť už testuje beta verzie danej aktualizácie, ktoré overia jej stabilitu a odstránia problémy, ktoré ťa už neskôr nebudú trápiť. Najnovšie spoločnosť Apple vydala napríklad iOS 9.3 beta 3, o ktorej sa na našom webe dočítaš tiež, dnes si ale napíšeme o Macu, konkrétne o OSX 10.11.4.

OS X 10.11.4 beta 3

Pravidelné beta verzie neprichádzajú len s iOS ale aj s ostatnými systémami a medzi ne samozrejme patrí aj OS X. Najnovšia aktualizácia nesie kódové označenie 10.11.4 a neprináša takmer žiadne zmeny. Vývojári, ktorí už testujú novinku hlásia len to, že chyby, ktoré im v predošlej verzií robili problémy už Apple odstránilo a tiež trošíčku zlepšilo stabilitu systému.

- Reklama -

To, kedy sa dočkáme oficiálnej verzie zatiaľ presne nevieme, no predpokladá sa, že to bude niekdy v polovici budúceho mesiaca. Zatiaľ musíme čakať, no čo sa týka OS X, tak určite netreba očakávať výraznejšie zmeny tak ako pri menšom bratovi iOS.

OS X El Capitan - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.