Kúpa počítača je mimoriadne dôležitá pre väčšinu ľudí, ktorí sa živia tvorbou digitálneho obsahu. Pokiaľ ide o profesionálov, siahnuť musia po tých najvýkonnejších strojoch na trhu.

Pokiaľ zháňate darček na poslednú chvíľu, vyskúšajte Innocent Store. So zľavovým kódom SVETAPPLE10 získate 10 % zľavu na celý nákup. 

- Reklama -

No a ak majú navyše radi Apple a kľúčový je pre nich výpočtový alebo grafický výkon, nový MacBook Pro s čipmi M1 Pro a M1 Max môže byť pre nich ako stvorený. Ako si však vybrať ten najvhodnejší model? S touto otázkou vám teraz pomôže známy český yutuber Petr Mára.

Ten vo svojom 20 minútovom videu rozoberá jednak 14″ a tiež 16″ verziu počítača, ktorý bol po prvýkrát predstavený iba v októbri 2021. Je treba povedať, že nový MacBook Pro pôsobí masívnejším dojmom než jeho predchodca, no taktiež má väčší displej a sofistikovanejší hardvér.

Navyše procesory M1 Pro a M1 Max sú dostupné vo viacerých verziách, pričom aj tie menej výkonné z nich môžu stačiť človeku, ktorý je stredne náročný. Nemusíte teda platiť nezmyselné čiastky za TOP konfiguráciu – pretože ju v najbližších 4-5 piatich rokoch (kým si nekúpite ďalší MacBook) zrejme nebudete mať ako využiť.

Viac vám k tomu povie Petr Mára…

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.