Po tom, ako boli svetu predstavené Apple Watch, bol SvetApple prvý web na svete, ktorý priniesol koncept ružového iPhonu. Vtedy sme prvýkrát videli to, čo nakoniec Apple skutočne predstavil. V tej dobe náš koncept ružového iPhonu zdieľali najväčšie svetové Apple magazíny. Dnes je iPhone s farbou Rose Gold realitou a u ženského publika sa teší veľkému úspechu.

Ružová značí luxus

Boli časy, keď portfólio spoločnosti Apple hýrilo farbami, napríklad pri pôvodnom iMacu, ktorý zachránil spoločnosť Apple a dodnes patrí k legendám. Dnes je Apple viac konzervatívny a dáva si záležať, aby jeho zariadenia boli skutočným šperkom. To, že Apple sa skutočne snaží presadiť v oblasti módy, značí aj spolupráca s poprednými módnymi značkami a aj samotná existencia Apple Watch. Práve pri hodinkách z dielne Apple, pri ktorých cene sa mnohým zastavuje rozum, Apple prvýkrát predstavil zariadenie s novom luxusnou farbou – Rose gold, ktorá učaruje práve nežnejšiemu pohlaviu.

macbook

Created by: Svetapple.sk, Picture: apple.com

Viac ružovej

Ľuďom v Apple sa ružová zjavne tiež páči, možno aj vďaka tomu, že práve táto farba presvedčila mnohých ku kúpe nového iPhonu 6S. Prednedávnom server 9to5mac zverejnil informácie od svojho tajného zdroja priamo z Cupertina, že Apple chce predstaviť iPad Air a 12″ Macbook vo farbe Rose Gold už tento rok. O 15. marci 2016 sa špekuluje ako o najbližšom možnom dátume, kedy Apple predstaví nové produkty. Je možné, že práve v tento deň uvidíme nový iPad Air 3.gen. a Macbook 12″ v novom farebnom prevedení.

Ružový Macbook

Apple novým Macbookom v roku 2015 milo prekapil, pretože ho viac menej nikto nečakal. Očakávali sme 12″ Macbook Air vo viacerých farebných prevedeniach. Nový Macbook je naozaj dizajnový skvost a aj keď výkonnostne nie je tak silný a nevyrovná sa svojim starším bratom, svojich verných fanúšikov si našiel. Tento Macbook je určený práve tým, ktorí hľadajú ľahký a jednoduchý notebook na bežnú prácu, nie na hranie zložitých hier a tvorbu 3D grafiky. Preto si tento Macbook obľúbili práve ženy, ktorých by nový farebný variant určite potešil, všetkých by však potešila znížená cena. Trocha sme sa graficky vyhrali a vytvorili sme v redakcii zopár ukážok, ako by mohol Macbook vo farebnom prevedení Rose Gold vyzerať.

macbook

Created by: Svetapple.sk, Picture: apple.com

 

macbook

Created by: Svetapple.sk, Picture: apple.com

Tak čo poviete, páči sa vám Macbook vo farbe Rose Gold? 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here