Nový MacBook s 12″ retina displejom je pomerne kontroverzným zariadením. Okrem toho, že používa mobilný procesor, ponúka len jeden jediný konektor, ktorý je navyše úplnou novinkou a každý jeho používateľ si ho pravdepodobne bude musieť rozšíriť o redukciu. Každopádne je to jeden z najtenších počítačov sveta a jeho predaj sa začne 10. apríla. Vietnamský web nám však prináša unboxing už dnes!

Unboxing

Nepýtajte sa ako, ani nám sa to nepodarilo zistiť, no pravdepodobne sa chlapci z vietnamského webu dostali k novému počítaču, ktorý sa ešte nezačal predávať jednoduchým spôsobom. Apple zasiela svoje produkty do prestížnych redakcií z celého sveta o čosi, skôr aby zariadenia stihli zrecenzovať a tým navnadili potencionálnych záujemcov. Nepochybne to tak bolo aj v prípade nového MacBooku, pretože iná cesta, ako by sa k tomuto počítaču mohli dostať pravdepodobne neexistuje. Na videu teda môžete vidieť to, čo bude obsahom balenia novinky a to ako celý obal bude vyzerať.

Taktiež tu môžte vidieť aj to, že Apple oficiálne pochovalo svietiace jabĺčko na zadnej strane zariadenia. Nahradilo hliníkové, ktoré poznáme napríklad z iPadov či iPhonov. Netreba sa však ničoho obávať, aj keď už jabĺčko nesvieti, stále je všetkým na očiach a to, že máte MacBook jednoducho uvidia všetci. Tak čo hovoríte na balenie? 🙂

Zdroj: macrumors.com

Prečítajte si tiež  MacBooky zažívajú najväčší rast na trhu. Počítače od Apple sú čoraz žiadanejšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.