Nový operačný systém pre počítače Mac prišiel len v pondelok a priniesol len niekoľko drobných zmien, ktoré pomôžu používateľom, avšak zásadné zmeny tu určite nečakaj. Pokiaľ sa ti však zapáčil Wallpaper na úvodnej strane, ktorý sme mohli vidieť aj na konferencii, máme pre teba dobrú správu. Už dnes si ho totiž môžeš stiahnuť na našej stránke!

OS X El Capitan a Wallpaper

Ako už býva zvykom, spoločnsoť Apple predstaví s každým novým operačným systémom aj rad nových tapiet, ktoré skrášľujú naše iMacy (či možno Windows PC). Ten najnovší, ktorý sme našli v OS X El Capitan zachytáva krásu prírody v Yosemitskom údolí a my môžme konštatovať len toľko, že sa naozaj podaril a na obrazovky našich Macov sa určite viac než hodí. Práve preto by si nemal váhať ani ty a nový Wallpepr stiahnuť priamo na svoj PC!

- Reklama -
OS El Capitan - svetapple.sk
OS El Capitan – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.