Apple sa nedávno pochválil, že jeho 13″ MacBook Air je najpredávanejší počítač s touto uhlopriečkou na svete. Tomuto tvrdeniu sa vôbec nečudujeme, nakoľko jeho extrémne kompaktné telo a výkonný ARM procesor zabezpečujú vysoký komfort používania, solídnu rýchlosť a tiež dlhú životnosť. Navyše MacBook Air 13″ sa teraz na Slovensku extrémne oplatí, pretože ho kúpite lacno.

Zariadenie má až 13,6″ Retina obrazovku s tenučkými rámikmi a vysokým rozlíšením. Vyrobené je z odolného hliníka a váži len 1,24 kg, takže sa ľahko prenáša z miesta na miesto. Oveľa viac vás však bude zaujímať čip M2 s 8-jadrovým CPU aj GPU a 8 GB RAM. Táto zostava je dosť silná na to, aby utiahla náročné grafické programy, strihanie videí, prácu s viacerými dokumentami súčasne či sledovanie filmov na Netflixe. A hoci MacBook Air M2 nemá ventilátor, vadiť vám to nebude, nakoľko sa neprehrieva ani pod záťažou.

MacBook Air M2
Zdroj: YouTube / Karl Conrad (prava redakcie)

Koľko však tento MacBook stojí? To je tá najlepšia časť. Apple ho začal predávať za 1 499 €, no neskôr cenu znížil na oveľa prívetivejších 1 299 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však viete kúpiť len za 1 089 €, vďaka čomu ušetríte viac, ako 200 €. A to sa oplatí či už študentovi, alebo človeku, ktorý chce MacBook Air M2 do kancelárie.

Tento vynikajúci počítač od Apple má tiež štvoricu veľmi výkonných reproduktorov, dokonalo spracovanú klávesnicu, na ktorej vás bude baviť písanie, či veľký TrackPad, s ktorým sa vám bude MacBook Air veľmi jednoducho ovládať. Poteší tiež prítomnosť Touch ID, či MagSafe 3 nabíjania, ale aj extrémna výdrž batérie. Tá sa dosiahne až 18 hodín na jedno nabitie (nepomýlili sme sa).

Ak sa vám teda MacBook Air M2 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 1 089 €. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorú by bola obrovská škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slovenský operátor prináša nové TV kanály
Môže ťa zaujímať
- Reklama -