Ste hrdým používateľom Macbook Pro, no tak ako mnohým ďalším používateľom, aj vám vadí hádam jediný problém pri jeho používaní? Áno pravdepodobne aj Vás napadli ostré hrany, ktoré po niekoľkých desiatkach minút či hodinách, neprijemne tlačia na vaše zápästie alebo pri ležaní na brucho. Na „Kickstartery“ sa však objavilo riešenie!

Zabudnite na ostré hrany

Zabudnite na nepríjemné ostré hrany na MacBooku Pro. Všetky Jablkové počítače sa vyznačujú jednoznačne tým, že ponúkajú bezkonkurenčne najexkluzívnejší dizajn. Určujú tým trend, na ktorý sa nedoťahujú nijaké iné konkurenčné spoločnosti. Dá sa povedať, že mnohí ľudia si kupujú Macbook len preto, lebo je to ozajstný dizajnérsky skvost a nie preto, lebo je fakt dobrý a rýchly vďaka operačnému systému. Častokrát to môže byť super, no pre niektorých používateľov aj mierne na škodu. O ostré hrany sú totiž nútení hodiny opierať svoje zápästie, čo nemusí byť vždy dvakrát pohodlné!

5512049910348bc8a6cb8d5943eb276a_large a72a989ee10d7aa7ef276a9af4f495dd_large

Riešenie

Riešenie prichádza za 39 $ od Ledge, ktoré potrebuje na výrobu získať 12 000 $. Možno sa vám zdá, že ide o naozaj vysokú čiastku a za takúto hlúposť sa im tie peniaze vyzbierať nepodarí, no predsa len sa mýlite. Dnes už majú nabehnutých 5000 $ a do konca zostávajú stále dva mesiace, čo znamená, že je viac než pravdepodobné, že im to výjde. A ako to vlastne funguje? No, ide o akúsi nálepku, ktorú si môže používateľ nalepiť na akýkoľvek MacBook Pro, ktorý bol vyrobený po roku 2008. Pokiaľ ju tam už nebude chcieť mať, jednoducho ju odlepí.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.