Apple pri uvádzaní novej streamovacej platformy fanúšikom prisľúbilo, že neustále bude pracovať na tom aby bola plná služba plná atraktívneho obsahu. Vyzerá to tak, že svoje sľuby dokáže naplniť. Dnes je na Apple TV+ oficiálne dostupný nový kriminálny seriál, „Truth Be Told“!

Na Apple TV+ si môžete pozrieť nový seriál „Truth Be Told“!

Dnes je piatok. To znamená, že na Apple TV vychádzajú nové diely väčšiny dostupných seriálov. To ale nie je všetko. Dočkali sme sa aj absolútnej novinky, ktorá je tu prítomná v pilotných 3 častiach tak ako sme už na to zvyknutí, pri každom novom seriáli.

- Reklama -

Jedná sa o kriminálny seriál, ktorý sa bude venovať konkrétne obnoveniu vyšetrovania vraždy. „Truth Be Told“ vyzerá už na prvých ukážkach veľmi zaujímavo a určite sa naň dnes pozrieme aj my z redakcie. Dôvodom je už len hviezdne obsadenie.

Hlavnú protagonistku si tu zahrá Octavia Spencer. Za mreže však dostane nesprávnu osobu. Tou je Aaron Paul, ktorého môžeme poznať aj z fenomenálneho seriálu „Breaking Bad“. Celý príbeh je postavený na princípe románu „Are You Sleeping“ od Kathleen Barber.

Zabudnúť by sme ale nemali ani na film „Hala“, ktorý bol taktiež dnes uvedený na platforme Apple TV+. Ten napísal a režíroval Minhal Baig. Celý dej filmu sa odohráva počas vysokej školy, kde sa na predmestí tínedžerka menom Hala snaží vyrovnať s tým, že jej rodičia ju vychovávajú tradičnou moslimskou výchovou. U kritikov získal tento film „všeobecne dobré hodnotenie“. Pokiaľ teda večer nebudete mať žiadne plány, môžete si ho pozrieť.

V neposlednom rade sme sa dnes dočkali aj ďalšej (štvrtej) epizódy seriálu „Servant“, ktorý vyšiel len minulý týždeň, „The Morning Show“, „SEE“ či „For All Mankind“. Ktorý seriál vás zatiaľ baví najviac? Svoje odpovede nám napíšte do komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.