„Portrét“ v novom iPhone 7 Plus je režim, ktorý si isto zamiluje každý, kto si ho má možnosť vyskúšať. Je to ako zázrak, ktorý premení tvoj iPhone behom minúty na „profesionálnu zrkadlovku“. Pravda, fotky nikdy nebudú tak dokonalé, ako na profesionálnych fotoaparátoch, ale to predsa od smartfónu nikto neočakáva. Navyše, tento mód fotí tak dobre, že by nejeden profesionál možno nebol uhádol, že ide o fotku zo zariadenia tenkého sotva niekoľko milimetrov. Apple pridalo nové videá! 

„Portrét“

Portrét je funkcia, ktorú má iPhone 7 Plus, no menší iPhone 7 nie. Je to hlavne preto, aby Apple odlíšilo tieto dva smartfóny a možno trošku „donútilo“ používateľov porozmýšľať aj nad väčším displejom, nakoľko na väčšom iPhone má Apple ešte väčšiu maržu a teda aj väčšie zisky. To je ale nepodstatné. Samotný portrét ako taký je proste strašne cool, a to čo dokáže iPhone odfotiť, je až neskutočné. My sme za tento režim veľmi radi. Sami ho v redakcií aktívne používame aspoň dvaja a z fotiek sme vždy nadšení. A čo ty, páči sa ti režim fotenia portrétov alebo si skôr za „starú školu“ teda fotenie bez nich prípadne na zrkadlovku. O svoje názory sa s nami podel v komentároch 🙂

- Reklama -

https://youtu.be/swS9MNh-oz8

https://youtu.be/TEMuA_e71iY

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.