Niekedy sa na svete objaví niečo, čo skrátka vnímame a bližšie sa o to nezaujímame. To ale môže byť chyba. Napríklad pri hodinkách Apple Watch Series 3. Určite si si ešte na prezentácií všimol, že hodinky majú červenú korunku. Neprišlo ti to divné ale ani si sa nezamyslel nad tým, prečo. My poznáme odpoveď a je pomerne jednoduchá!

Apple Watch Series 3

V prvom rade by som rád povedal, že Apple sledujem roky a vždy si všímam detaily. Sám mám ale Apple Watch Series 3 a toto mi stihlo uniknúť. Po troch mesiacoch používania som si vlastne uvedomil, že moje hodinky nemajú červenú korunku tak ako ostatné modely. Presne preto som sa vybral k najbližšiemu resellerovi na to aby som si overil, či vystavené hodinky týmto doplnkom disponujú. Myslel som si, že červená je tu pre niektoré verzie, aby pôsobili elegantnejšie. Ako sa ale ukázalo mýlil som sa. Vôbec tu nie je na to. Vlastne ani nemá sama o sebe hlbší význam.

- Reklama -

Dôvodom, prečo ju sem Apple umiestnil je to, aby sa Apple Watch Series 3 odlišovali od Apple Watch Series 3 s LTE. Stačí sa pozrieť na oficiálny Apple Online Store, kde je krásne vidieť, že červená korunka je súčasťou všetkých modelov. Zaujímavé je, že práve červená môže pôsobiť dosť agresívne a nemusí sa každému páčiť. Od Apple ide teda o pomerne veľký risk. Mohol predsa len zvoliť iné farby, ktoré by sa od klasických hodiniek odlišovalo, no neboli by také výrazné.

Červená korunka je len súčasťou LTE verzie - svetapple.sk
Červená korunka je len súčasťou LTE verzie – svetapple.sk
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here