Pokiaľ radi počúvate hudbu, určite sa vám hodí kvalitný reproduktor, ktorý má vďaka aktívnemu zosilňovaču perfektný zvuk a zároveň prežije aj náročnejšie zaobchádzanie. JBL Flip 6 teraz kúpite v zľave. Ide o jeden z najlepších produktov výrobcu v pomere cena vs protihodnota.

JBL Flip 6 si môžete ku svojmu iPhonu alebo Androidu pripojiť prostredníctvom rozhrania Bluetooth 5.1. Nepotrebujete teda žiadne káble ani ďalšie otravné príslušenstvo. Výkon reproduktora je až 20 W, takže bez problémov ozvučí aj väčšiu miestnosť. Ľudia si ho kupujú napríklad na chaty, opekačky ale pokojne aj na rodinné oslavy.

Cena JBL Flip 6 sa štandardne pohybuje na úrovni 119 €, pričom k dispozícii je hneď vo viacerých farbách. Po kliknutí na tento odkaz však získate tento fantasticky reproduktor už od 94 €, vďaka čomu ušetríte 25 € a teda viac ako 20 %. A to je z nášho pohľadu výhodná ponuka.

JBL Flip 6
Zdroj: JBL

JBL Flip 6 má tiež k dispozícii pomerne veľký akumulátor s kapacitou až 4 800 mAh, vďaka ktorému dokáže prehrávať hudbu prostredníctvom Bluetooth až 12 hodín v jednom kuse.

Samozrejme si ho viete napojiť aj do elektrickej siete, vďaka čomu bude fungovať nepretržite. Nabíjanie prebieha prostredníctvom USB-C konektora a reproduktor je vyrobený z odolných materiálov, prišom spĺňa normu IP67 (ochrana proti vode). Nemusíte sa ho teda báť položiť ku bazénu a rovnako mu nijako neublíži ani dážď.

JBL 5 kúpite ešte lacnejšie. Je skoro rovnaký 

JBL Flip 5
Zdroj: JBL

Pokiaľ sa vám zdá cenovka za moderný JBL Flip 6 stále vysoká, máme pre vás jeden tip, v rámci ktorého môžete veľmi slušne ušetriť. Je ním JBL Flip 5 a teda staršia generácia reproduktora s trochu slabším zvukom a nižšou odolnosťou voči vode IPX7.

Určite sa ale nemusíte báť jeho nákupu. Toto zariadenie je po technologickej stránke veľmi podobne vybavené, ako práve JBL Flip 5 a hlavne kvalita jeho prehrávania je z nášho pohľadu stále ohromujúca.

Najlepšia je ale cena, ktorá štartuje po kliknutí na tento odkaz už na úrovni 79 €, vďaka čomu ušetríte ešte ďalších 15 € oproti zľavnenému JBL Flip 6. Otázne však zostáva, či to vôbec stojí za to. Rozhodnutie nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zlé správy: iPhone 14 v roku 2022 výrazne zdražie. Týkať sa to má skoro každej verzie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -