Pokiaľ si chcete kúpiť nový OLED televízor, práve teraz na to máte fantastickú príležitosť. Modely z minuloročnej série od spoločnosti Samsung, ktoré sú po technologickej stránke brutálne vybavené sa totiž predávajú za extrémne výhodné ceny. Na najväčšom z nich ušetríte 2000 €!

Všetky modely televízorov, o ktorých je dnes reč pochádzajú z jednej série a líšia sa len uhlopriečkou. Ich ostatné vlastnosti však ocenia nie len nároční diváci, ale aj hráči, nakoľko televízory disponujú vysokou, až 144 Hz obnovovacou frekvenciou. Samozrejmosťou je aj vysoké 4K rozlíšenie (3840 x 2160 pixelov) či garancia najhlbšej čiernej a 100 % farieb. S OLED TV si skrátka užijete filmy či seriály v tej najvyššej kvalite, pričom teraz za ňu vôbec nezaplatíte veľa peňazí.

V zľave je 55″, 65″ aj 77″ model. Na všetkých ušetríte zhruba polovicu! 

Samsung OLED TV
Zdroj: Samsung

Aby sme šli rovno k veci, začnime najmenším 55″ modelom (138 cm), ktorý sa v čase uvedenia na trh predával za 2 049 € a dnes ho po kliknutí na tento odkaz získate len za 977,9 €.

Drvivú väčšinu potencionálnych záujemcov však zrejme bude zaujímať 65″ model (163 cm), ktorý je obľúbenou voľbou napríklad do obývačky. Oplatí sa aj z cenového hľadiska, nakoľko v čase uvedenia na trh si zaň Samsung pýtal 2 859 € a dnes je to po kliknutí na tento odkaz len 1 369 €. Ide pri tom stále o televízor, ktorý sa predáva len jeden rok. Zďaleka tak nemôžeme hovoriť o zastaralom hardvéri.

Najnáročnejší spotrebitelia však určite čakajú na to, za koľko sa bude dať kúpiť najväčší model série so 77″ uhlopriečkou (195 cm). Tento OLED televízor, ktorí si mnohí kupujú pokojne aj na 5 a viac rokov sa v čase uvedenia na trh predával za pomerne extrémnych 4 099 € a dnes ho kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 2 099 €, vďaka čomu ušetríte vyššie spomínaných 2 000 €. Za takto dobre vybavený televízor je to ponuka, ktorú by bol hriech odmietnuť. Netreba totiž zabúdať, že ide o výpredaje a skladové zásoby sa budú veľmi rýchlo míňať.

Samsung OLED TV
Zdroj: Samsung

Dôležité je zdôrazniť, že každý televízor z tejto série disponuje vstavaným operačným systémom Tizen, cez ktorý budete ovládať všetky aplikácie typu: Netflix, Max, YouTube, Voyo atď, ktoré si sem stiahnete cez obchod Play.

Takisto sú OLED TV vybavené podporou služby Apple AirPlay 2, s ktorou dokážete bezdrôtovo zdieľať obrazovky svojich iPhonov / iPadov / Macov priamo na televízore a nechýba ani podpora priestorového zvuku Dolby Atmos a Dolby Digital Plus. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Kedy Apple oficiálne oznámi iPhone 15 event?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -