Čínske Xiaomi je doslova preslávené svojou kvalitnou a cenovo dostupnou elektronikou. Dnes si ukážeme jeden produkt z jeho ponuky, ktorý jednoznačne stojí za vašu pozornosť. Až 30″ obrazovka s jemným zakrivením a moderným dizajnom sa dá kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Je vhodná pre Mac aj Windows.

Xiaomi Mi Monitor disponuje pomerom strán 21:9, veľkou zakrivenou 30″ uhlopriečkou a tiež vysokým rozlíšením 2560 x 1080 pixelov. Náročných spotrebiteľov tiež poteší vysoká obnovovacia frekvencia, ktorá dosahuje až 200 Hz. Tú oceníte ako pri bežnej práci, tak aj pri hraní hier. Všetky animácie a prechody budú vďaka nej extrémne plynulé a prirodzené. No a aká je cena?

Ak ste očakávali šialenú čiastku, tak ste na omyle. Je síce pravda, že Xiaomi Mi Monitor sa pred pár mesiacmi predával aj za 499 €, no dnes je situácia úplne iná. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 218,99 €, čo je absolútne vynikajúca šanca, ktorá sa už nemusí opakovať. Monitor je totiž plný ďalších benefitov.

Zdroj: Xiaomi

Jedným z nich je napríklad podpora technológie AMD FreeSync pre ešte vyšší zážitok z hrania vašich obľúbených titulov. Xiaomi Mi Monitor sa tiež môže pochváliť 99 % RGB pokrytím či celkovo až 16,7 miliónom farieb. Vynikajúci je tiež kontrastný pomer na úrovni 3000:1 či prestížny certifikát TÜV Rheinland, ktorý je potvrdením toho, že tento monitor je maximálne šetrný pre vaše oči, aj keď sa doň budete pozerať dlhšiu dobu. Produkuje totiž málo modrého svetla.

V jeho výbave je samozrejme aj stojan na reguláciu náklonu obrazovky či výborná konektivita, v rámci ktorej nechýba 2x HDMI port a 1x DisplayPort. Ak vás teda zakrivený 30″ Xiaomi Mi Monitor zaujal, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 218,99 €. Oceníte ho ako v kancelárii, kde vám pomôže zvýšiť produktivitu, tak aj doma, kde si na ňom zahráte svoje obľúbené hry vo vysokej kvalite. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slováci tento iPad milujú. Po zľave ho kúpite rekordne lacno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -