Máte starý televízor, ktorý by si zaslúžil výmenu? Dnes vám ukážeme výrobok od spoločnosti LG, ktorý vás môže zaujať. Má veľkú uhlopriečku, kvalitné zobrazenie a taktiež moderné služby inteligentnej televízie. Najlepšia je však jeho cena. Po zľave ho totiž môžete získať veľmi lacno.

Aby sme vás nenapínali, reč je o zariadení LG 55UQ8000, ktoré má až 139 cm uhlopriečku a zároveň ide o novinku z modelového radu pre rok 2022. Na jeho obrazovke si užijete filmy, seriály či akýkoľvek iný obsah vo vysokom 4K (3840 x 2160) rozlíšení, čím spĺňa všetky potrebné štandardy moderných Smart TV. Najlepšie však na tom je, že vôbec nie je drahý.

Zatiaľ čo odporúčaná predajná cena tohto kvalitného televízora LG 55UQ8000 sa pohybuje na úrovni 599 €, na Slovensku máme predajcov, ktorý ho ponúkajú v zaujímavom cenovom zvýhodnení. Televízor môžete vďaka  tomu získať už za 488,63 s DPH, pričom internetový obchod AndreaShop vám ponúka aj darček v hodnote ďalších 12 €. Televízor LG 55UQ8000 kúpite aktuálne za najvýhodnejšiu cenu u týchto predajov.

Doprava je samozrejme pri tejto cene ZADARMO a ak by vám platenie uvedenej sumy naraz nevyhovovalo, využiť môžete aj nákup na splátky cez Home Credit. Viac sa dozviete na oficiálnej stránke predajcu.

Pre prípad, že by vám túto výhodnú ponuku niekto vyfúkol, pripadne by predajca ukončil zľavu a zvýšil cenu, nič si z toho nerobte. LG 55UQ8000 totiž zoženiete výhodne aj inde, napríklad tu, kde stojí úplne rovnako ako na AndreaShope alebo tu, kde ho kúpite od 514 €. Tak na čo ešte čakáte? Porovnajte si cenové ponuky pre televízor LG 55UQ8000 kliknutím na tento odkaz.

LG Smart TV
Zdroj: LG

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods 3 sú v zľave za super cenu. Ide o zlatú strednú cestu každého Apple fanúšika
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here