Pokiaľ si chcete zaobstarať nový televízor s veľkou uhlopriečkou a solídnym obrazom, no nechcete zaň platiť príliš vysoké ceny, ste na správnom mieste. Spoločnosť Hisense, ktorá sa stáva v tejto oblasti čoraz väčším hráčom má v ponuke 139 cm TV za extrémne výhodnú cenu. Nechýbajú jej ani inteligentné funkcie.

Zariadenie sa spolieha na vysoké Ultra HD 4K rozlíšenie (3840 x 2160 px) a nechýba ani technológia Dolby Vision HDR či Direct Full ARRAY. Vďaka nej táto TV dokáže rozdeľovať svetlo rovnomerne po celej ploche obrazovky, vďaka čomu získate stabilnú čiernu farbu. Oceníte to najmä pri tmavších scénach. TV od Hisense má aj funkciu Pixel Tuning, ktorá dokáže dynamicky vylepšovať obrázky a nechýba jej ani Precision Colour pre presnejšie a prirodzenejšie farby.

No a cena? Aj keď je 55″ Hisense TV veľmi slušne vybavená, na trhu ju zoženiete až nečakane lacno. Ešte pred pol rokom, keď prišla na trh, sa predávala za cca 450 €, no dnes ju viete získať výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz ju kúpite už za 331 €, čo je za takýto hardvér až neuveriteľne výhodná cena.

Okrem vysokého rozlíšenia, či kvalitného obrazu sa pri tom môžete tešiť aj na relatívne slušný zvuk s technológiou DTS Virutal:X. Hisense tvrdí, že audio vychádza z celého okolia televízora, vďaka čomu zažijete bohatšie basy a tiež jasnejšie dialógy vo vašich obľúbených filmov, seriáloch, alebo reláciách.

Obnovovacia frekvencia dosahuje v tomto prípade 60 Hz, vďaka čomu si užijete plynulé zábery napríklad aj počas hrania hier. Hoci nejde o nič úžasné, v dnešnej dobe to môžeme považovať za lepší štandard, nakoľko stále dokážete naraziť na televízory, ktoré poskytujú iba 50 Hz.

Ak sa vám teda tento 55″ Hisense TV zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 331 €. Z nášho pohľadu ide za tieto peniaze o perfektnú voľbu. Veď vďaka operačnému systému VIDAA v ňom nájdete aj aplikácie z Google Play, takže si tu vychutnáte obsah z Netflixu, Disney+ či Apple TV+. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirTag kúpite v zľave za fantastickú cenu. Ak ste pravým Apple fanúšikom, nemal by vám chýbať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -