Ak máte doma starú TV a rozmýšľate, že by ste ju vymenili za novú, máme pre vás jeden tip. Spoločnosť Philips sa už pred rokmi preslávila technológiou Ambilight, ktorá dokáže za pomoci LED diód za televízorom premietať farby na stenu a opticky zväčšiť obraz. Vďaka tomu budete mať úplne iný pocit zo sledovania filmov, seriálov či športových podujatí. Presne tento televízor si teraz môžete kúpiť v zľave za perfektnú cenu.

55″ TV od spoločnosti Philips disponuje až trojstranným Ambilightom, čo celý zážitok ešte viac umocní. Takisto má k dispozícii rôzne režimy, ako ten herný, hudobný či režim Longue. Technológia Ambilight sa dokáže prispôsobiť aj farbe steny a obrazovka vás poteší vysokým 4K rozlíšením (3840 x 2160 pixelov) alebo podporou HDR 10 a Dolby Vision.

Čo sa potom týka ceny, výrobca si v čase uvedenia televízora na trh (minulý rok) pýtal za tento konkrétny model 729 €. Dnes je ale situácia iná a po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 469 €, vďaka čomu na jeho nákupe ušetríte cca 260 €! A to nie je málo peňazí.

Samozrejmosťou je pri tejto špičkovej 55″ Ambilight TV aj moderný dizajn. Zariadenie má veľmi úzke rámčeky okolo displeja, vďaka ktorým budete ešte viac vtiahnutí do deja. Nesklame vás pri tom ani zvuk, nakoľko televízor disponuje výkonným 20 W stereo systémom.

Samozrejmosťou je aj integrovaný operačný systém, prostredníctvom ktorého si do televízora môžete pridať aplikácie a streamovacie služby, ako Netflix, YouTube, Max a veľa ďalších. Ak sa vám teda tento 55″ Philips Ambilight zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 469 €. Na to, čo všetko tento televízor ponúka, je to vynikajúca cena.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  PlayStation 5 Slim kúpite veľmi lacno. Teraz sa oplatí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -