Nákup televízora je investícia na niekoľko dlhých rokov a preto by ste si mali veľmi dobre zvážiť, aký model si zaobstaráte. Nie je to totiž len o veľkosti, ale aj kvalite prehrávania a tú má tento 55″ Samsung s technológiou NEO QLED skutočne na veľmi vysokej úrovni. Kúpite ho pri tom za extrémne výhodnú cenu.

Uhlopriečka zariadenia dosahuje až 139 centimetrov (55″) a 4K rozlíšenie (3840 × 2160 pixelov) je zárukou nádherných ostrých detailov. Tento Samsung televízor však podporuje aj HDR10, HDR10+, HLG, lokálne stmievanie a ďalšie vynikajúce funkcie. Ich súčasťou je napríklad miliarda farieb či technológia Quantum Mini LED, vďaka ktorej sa môžete tešiť na špičkový kontrast v najtmavších, ale aj najsvetlejších scénach. Svoje obľúbené filmy / seriály či relácie si vďaka tomu užujete v maximálnej kvalite.

No a cena? Tento televízor prišiel na trh v lete 2023 a v tom čase štartoval na čiastke 1 399 € s DPH, čo by sme mohli označiť za adekvátne. Dobrou správou, ale je, že dnes ho viete získať oveľa výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa totiž predáva už za 849 € s DPH, čo znamená, že celková úspora dosahuje až 550 €. Nevieme vám žiaľ zaručiť, dokedy bude táto atraktívna ponuka platiť a preto ak máte záujem, radšej sa poponáhľajte.

Dôležité je spomenúť aj to, že táto 55″ QLED TV podporuje až 120 Hz obnovovaciu frekvenciu, ktorá sa postará o dokonalo plynulý obraz napríklad pri hraní hier. Je to obrovský rozdiel oproti štandardným TV, ktoré majú 50 / 60 Hz obnovovaciu frekvenciu. Človek si to, ale musí najskôr vyskúšať.

V neposlednom rade spomenieme prítomnosť operačného systému Tizen, vďaka ktorému do televízora hravo dostanete apky ako Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV atď. Nechýba ani podpora pre 360° videá a fanúšikov Apple poteší aj podpora štandardu AirPlay 2. Práve pomocou neho budete môcť zrkadliť obsah z iPhonu, Macu či iPadu priamo na televízor bez nutnosti použitia kábla. Trvá to pár sekúnd.

Ak sa vám teda tento 55″ QLED televízor zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 849 € s DPH. Nakoľko má aj kvalitný zvuk s podporou Dolby Atmos, z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorá sa neodmieta. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Posledná šanca na nákup iPhonu 13 za nízku cenu. Cena za tento model na Slovensku rastie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -