Ak chcete vo svojej obývačke alebo spáľni veľký televízor s vysokým rozlíšením, na ktorom si pozriete svoj obľúbený film, prípadne seriál, dnes vám ukážeme riešenie, ktoré kúpite po zľave za výhodnú cenu. Samsung má v ponuke inteligentnú TV, ktorá je ako stvorená pre bežného používateľa.

Zariadenie zo série SMART LED má uhlopriečku 139 centimetrov (55″) a vďaka technológii PurColor sa môžete tešiť na nádherné vyznenie celého farebného spektra. Zariadenie má tiež vlastný procesor a operačný systém, na ktorom si môžete sťahovať aplikácie typu Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV a ďalšie. Vďaka tomu nemusíte používať žiadne dodatočné príslušenstvo na to, aby ste si užili svoj obľúbený obsah.

Cena za tento televízor je výrobcom stanovená na cca 500 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 405 € priamo u autorizovaného predajcu spoločnosti Samsung, vďaka čomu ušetríte skoro 1/5 ceny. A to sa z nášho pohľadu oplatí.

Tento 55″ Samsung TV je dokonca ideálny aj pre fanúšika produktov od spoločnosti Apple, nakoľko je jeho súčasťou funkcia AirPlay 2. Vďaka nej môžete hravo prehrávať obsah zo svojho iPhonu, iPadu či Macu priamo na obrazovke televízora len prostredníctvom Wi-Fi. Stačí vám na to niekoľko kliknutí.

65″ Samsung TV sa možno oplatí ešte viac

Samsung OLED TV v zľave
Zdroj: Unsplash / Marques Kaspbrak (úprava redakcie)

Pokiaľ vám nestačí 55″ uhlopriečka, ale chceli by ste niečo viac, môžete si kúpiť aj väčší model televízora opäť od spoločnosti Samsung, ktorý má až 65″ a rovnaké rozlíšenie.

Zariadenie je tiež vybavené technológiou Otis Lite, vďaka ktorej prehrávanie zvuku presne korešponduje s tým, čo sa deje na obrazovke. Samsung na základe toho sľubuje oveľa väčší zážitok zo sledovania filmov a seriálov.

No a cena? 65″ Samsung TV s inteligentnými funkciami kúpite za 629 €, avšak po kliknutí na tento odkaz je dostupný už od 565 €. To je vynikajúca ponuka, ktorú by bola škoda nevyužiť.

Rozhodnutie, ktorý televízor si napokon vyberiete ale nechávame na vás. Našim drobným odporúčaním je len to, aby ste si dobre premerali priestor, v ktorom chcete mať TV umiestnenú. Niekedy sa totiž stáva, že po zakúpení sa veľká uhlopriečka na dané miesto nezmestí a to je veľký problém.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 mini nebol nikdy úspešný. Je pritom skoro dokonalý a kúpite ho za 539,00 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -