Ak rozmýšľate nad tým, že si zaobstaráte nový televízor a hľadáte niečo so slušnou uhlopriečkou, kvalitným obrazom a tiež inteligentnými funkciami, dnes vám dáme jeden tip. Tohtoročný 55″ model spoločnosti Samsung sa dá kúpiť za mimoriadne výhodnú cenu. Ponúkne vám všetko, čo od moderného televízora budete potrebovať.

Pod kapotou tohto 55″ Samsung TV sa ukrýva Crystal Processor 4K, ktorý sa stará o to, aby bol zobrazený obsah v 4K rozlíšení (3840 x 2160 pixelov) čo možno najdokonalejší. Taktiež ide o plnohodnotný inteligentný televízor, ktorý obsahuje veľký počet aplikácií (viete si ich aj dodatočne sťahovať) a samozrejme kompatibilitu s vašim mobilným zariadením. Majitelia Apple zariadení ocenia napríklad prítomnosť AirPlay, vďaka ktorému budú vedieť bezdrôtovo na svoju 55″ Samsung TV zdieľať obsah priamo z iPhonu, iPadu či Macu.

Čo sa týka ceny, tá štartovala začiatkom tohto roka na hranici 500 €, avšak postupom času klesala, až kým sa nedostala na dnešnú minimálnu úroveň. Tento 55″ Samsung TV vďaka tomu kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 382 €, čo je veľmi atraktívne cenové zvýhodnenie.

Výrobca tu pri tom použil aj kvalitné 20 W reproduktory, plus technológiu Q-Symphony. Tá funguje tak, že akonáhle si ku TV pripojíte aj externý soundbar, zariadenie dokáže púšťať zvuk naraz zo svojich integrovaných reproduktorov a tiež zo soundbaru. Získate tak vyššiu kvalitu prehrávania. Taktiež je tu funkcia OTS Lite, ktorá sa postará o vytvorenie priestorového zvuku zo vstavaných reproduktorov.

Samsung TV 65"
Zdroj: Samsung

Okrem tohto všetkého obsahuje 55″ Smart TV od spoločnosti Samsung aj kvantum iných technológií a vychytávok, ktoré sa vám budú hodiť pri sledovaní vašich obľúbených televíznych staníc, filmov, seriálov alebo aj hraní hier prostredníctvom herných konzol.

Z nášho pohľadu je to ideálny adept pre stredne náročného zákazníka, ktorý hľadá veľkú uhlopriečku od spoľahlivého výrobcu za čo možno najvýhodnejšiu cenu. 55″ Samsung TV so 4k rozlíšením to z nášho pohľadu dokonalo spĺňa. Po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete už za 382 €. Tak na čo ešte čakáte? Môže to byť napríklad aj zaujímavý vianočný darček.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 mini nebol nikdy úspešný. Je pritom skoro dokonalý a kúpite ho za 539,00 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -