Kedysi boli veľké televízory nedostupné pre svoju príliš vysokú cenu. Dnes už je našťastie doba iná a tieto zariadenie môžete kúpiť za pomerne rozumné čiastky. Pekným príkladom je 55″ Smart TV od spoločnosti Samsung, ktorú teraz získate vo výhodnej zľave. Za takúto cenu by ju bola obrovská škoda nekúpiť.

Spomínaný televízor sa spolieha na technológiu SMART LED a ponúka uhlopriečku 139 centimetrov (55″). To je dosť aj pre bežnú obývačku, ale pokojne aj spálňu. Zariadenie je vybavené funkciou PurColor, ktorá zabezpečuje špičkové vyznenie celého farebného spektra. V televízore tiež nájdete vstavaný operačný systém, ktorý poháňa výkonný porocesor. Vďaka tomu si tu môžete užívať aplikácie, ako Netflix, Disney+, HBO Max a ďalšie bez dodatočného príslušenstva, ako napríklad Apple TV.

Tento 55″ televízor od Samsungu sa bežne predáva za cenu na úrovni 500 €, čo je už samo o sebe veľmi lákavé. Skvelou správou ale je, že v lete 2023 ho môžete získať za menej, ako 400 €. Po kliknutí na tento odkaz jeho cena štartuje už od 390 €, čo je vzhľadom na funkcie, technológiu, rozlíšenie a ďalšie benefity mimoriadne výhodná ponuka.

Samsung 75" TV
Zdroj: Samsung

Zariadenie obsahuje aj technológiu AirPlay 2, čo ocenia fanúšikovia spoločnosti Apple. Cez Wi-Fi doň viete premietať fotky, videá, hudbu, alebo pokojne zdieľať obrazovku priamo zo svojho iPhonu, iPadu či počítaču Mac. Funguje to jednoducho, v podstate na niekoľko klikov. Výhodou je tiež 20 W audio s podporou Dolby Digital Plus či možnosť prehrávania 360-stupňoých videí.

Nestačí vám 55″? V zľave je aj väčší 65″ model 

Samsung TV akcia
Zdroj: Unsplash / David Švihovec (úprava redakcie)

V prípade, že by vám 55″ uhlopriečka nevyhovovala, pretože chcete skôr niečo väčšie, máme pre vás super správu. Samsung má totiž riešenie aj na tento problém a ponúka až 65″ model podobného televízora vo výhodnej zľave.

Okrem 4K rozlíšenia má k dispozícii aj technológiu Otis Lita, ktorá sa stará o to, aby prehrávanie zvuku korešpondovalo s obrazom. Spoločnosť Samsung hovorí o tom, že vďaka tejto vychytávke budete mať väčší zážitok zo sledovania filmov a seriálov.

Bežná cena za 65″ televízor od Samsungu štartuje na úrovni 629 €, no opäť platí, že ho viete získať oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa totiž predáva už za 499 €, čo je len o 110 € viac, ako by ste zaplatili za 55″ verziu. A aj keď sa to možno nezdá, rozdiel v uhlopriečke je to veru poriadny, až 26 centimetrov.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 dáva konečne zmysel. Za túto zníženú cenu sa Slovákom oplatí

To, pre ktorý televízor sa napokon rozhodnete nechávame samozrejme na vás. Jediné, čo vám v tomto prípade odporúčame je zmerať si priestor, kde chcete svoj nový Smart TV umiestniť. Často sa najmä pri 65″ uhlopriečke stáva, že to ľudia neurobia a potom ho nezmestia na stenu, stolík a podobne.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -