Ak si chcete kúpiť veľký televízor s dobrým obrazom aj zvukom, už to nie je také drahé ako kedysi. Dnes vám predstavíme vydarený model od TCL, ktorý je veľmi populárny aj v našich končinách a ponúka prakticky všetko, čo od neho bežný človek potrebuje. Najväčšou výhodou je však veľmi nízka cena, za ktorú sa dá kúpiť.

Ako sme už uviedli v nadpise, TV od TCL má až 58″ uhlopriečku, čo v reči rozmerom znamená 147 centimetrov. Rovnako vysoké je aj jeho 4K (3840 × 2160 px) rozlíšenie, ktoré dokáže dokonalo vyobraziť aj tie najjemnejšie detaily. 58″ TV od TCL tiež podporuje HDR 10 či HLG. Jeho výbava je teda pre bežného spotrebiteľa plne dostačujúca.

Koľko, ale televízor stojí? To je tá najlepšia časť. Aj keď by ste si možno mysleli, že za vyššie uvedené parametre zaplatíte okolo 500 – 600 € (uvádzacia cena v septembri 2022 bola 559 €), pravda je taká, že TCL predáva svoj 58″ model veľmi lacno. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva za 391 €, čo je z nášho pohľadu mimoriadne výhodné. Či už na ňom budete sledovať klasické televízne stanice alebo streamovacie služby, vo všetkých prípadoch oceníte jeho veľkú uhlopriečku a kvalitný obraz.

TCL 58
Zdroj: TCL

Zabúdať netreba ani na výbornú konektivitu, nakoľko televízor disponuje troma HDMI vstupmi či jedným USB. Taktiež má Bluetooth či Wi-Fi, takže sa hravo pripojí na internet.

Okrem iného tu nechýba ani internetový obchod Google Play, prostredníctvom ktorého si viete do 58″ TCL televízora stiahnuť množstvo zaujímavých apiek. Ak vás teda zariadenie zaujalo, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 391 €. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 8 (45 mm) sú konečne v zľave. Slováci môžu na zariadení slušne ušetriť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -