Mať doma veľkú 4K OLED televíziu už nie je žiaden luxus. Kvalitné zariadenia dnes kúpite za rozumné ceny a pokiaľ budete hľadať, niektoré ponuky môžu byť naozaj zaujímavé. Ušetríte na nich stovky eur. Pekným príkladom je aj 65″ OLED televízor od LG, ktorý sa objavil vo výhodných akciách. Jeho zobrazovacia technológia zabezpečí vysoký kontrast a vysoké rozlíšenie zase krásny a čistý obraz. Koľko sa dá na jeho nákupe ušetriť?

Samotný televízor sa bežne predával aj za 1 749 €, čo je však dnes už minulosť. Jeho aktuálna cena v rôznych akciách štartuje na úrovni cca 1 479 € no u veľa predajcov ho získate aj lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz dokonca zobrazíte ponuky, kde stojí iba 1 239 €. A uznajte sami, že to nie je na 4K OLED televízor so 65″ uhlopriečkou vôbec zlá cena.

Televízor od LG obsahuje hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistant. Rovnako tak má 100 / 120 Hz obnovovaciu frekvenciu, vďaka čomu si vy ako divák užijete plynulý obraz pri akčných scénach alebo športe. Rovnako to skvele funguje aj v spojení s hernými konzolami.

Zdroj: LG OLED

Obrovskou výhodou tohto televízora od LG za 1 239 € je, že obsahuje aj niekoľko inteligentných funkcií. Vďaka pripojeniu na internet v ňom nájdete rôzne aplikácie, sociálne siete a tiež streamovacie služby, ako napríklad: Netflix, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video, Disney+, Voyo, Skylink Live TV, O2 TV, či Skyshowtime. Neopotrebujete teda dokupovať Apple TV+. Poradíte si aj bez nej.

Ideálny pre Apple používateľov 

Čerešničkou na torte je potom podpora štandardu AirPlay 2, vďaka ktorému môžete na tomto 65″ OLED televízore od LG ľahko prehrávať obsah z vášho iPhonu, iPadu či Macu len prostredníctvom internetu. Pokiaľ k vám prídu rodinní známi na návštevu, v priebehu sekúnd vám môžu cez televízor ukázať fotky alebo videá z dovolenky a rovnako na ňom budete môcť zrkadliť obrazovku vášho iPhonu. Funguje to krásne a hlavne jednoducho.

Pokiaľ vás teda Smart TV od spoločnosti LG zaujala, kliknite na tento odkaz, aby ste zobrazili tie najvýhodnejšie ponuky na Slovensku. Jej cena je skutočne veľmi atraktívna a preto by bola škoda takúto ponuku nevyužiť. Rozhodnutie ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Špičkový 65" Samsung QLED TV kúpite za perfektnú cenu: Má super vlastnosti
Môže ťa zaujímať
- Reklama -