Zima je obdobie, počas ktorého zvykneme sledovať filmy a seriály podstatne viac, ako kedykoľvek inokedy. Čo tak si ich ale užiť na veľkom a kvalitnom televízore? Nemusí to byť ani také drahé. Dnes vám ukážeme vydarený Samsung v zľave, na ktorého nákupe ušetríte stovky eur. Je to obľúbená voľba väčšiny Slovákov.

Konkrétne ide o model s kódovým označením „UE65TU7092“. Zatiaľ čo niektorí predajcovia toto zariadenie so 65″uhlopriečkou (165,1 cm) a 4K rozlíšením predávaj za 639 €, vy ho môžete získať ešte lacnejšie. Samozrejme, že je s ním kompatibilná aj Apple TV 4, ktorá sa predáva v minuloročnej generácii od 139 €. Späť však ku nášmu inteligentnému televízoru.

Jeho cena po výraznej zľave totiž klesla až na úroveň 559 € s DPH u predajcu XXLTuzex, pričom pokiaľ by ste preferovali iný e-shop, napríklad Mall.sk, zaplatíte zaň len o trochu viac, presnejšie 569 € s DPH. Samsung UE65TU7092 kúpite aktuálne za najlepšie ceny u týchto predajcov.

Iste, v porovnaní s plnou cenou nejde o tak zásadný rozdiel, no ušetriť 70 alebo 80 eur sa skrátka oplatí. Navyše, výsledná čiastka je za 65″ 4K televízor aj bez zľavy veľmi zaujímavá. Predsa len ide o zariadenie, ktoré si kupujete na niekoľko rokov.

Získajte aj televíziu na 6 mesiacov ZADARMO

Samsung UE65TU7092
Zdroj: Samsung

Zaujímavosťou je, že pokiaľ si tento televízor kúpite v spoločnosti Planeo za rovnako výhodných 569 € s DPH, predajca vám ponúkne aj dodatočný bonus a to Antik TV službu na 6 mesiacov úplne zadarmo. Ak chcete 65″ Samsung UE65TU7092, pozrite si aktuálne najlepšie ceny u slovenských predajcov.

Pokiaľ teda v súčasnosti nepozeráte žiadnu televíziu, tesne pred Vianocami si ju môžete užívať na pol roka bez platenia. Hodnota bonusu predstavuje 71,40 €!

Kvalitné zobrazenie a kompatibilita s platformou od spoločnosti Apple

Samsung TV akcia
Zdroj: Unsplash / David Švihovec (úprava redakcie)

Obrovskou výhodou tohto televízora je, že obsahuje technológiu Crystal, vďaka čomu sa budúci majiteľ môže tešiť na širokú škálu pestrých farieb pri sledovaní svojich obľúbených televíznych relácií, filmov alebo seriálov.

Okrem toho je Smart TV Samsung kompatibilná aj s technológiou AirPlay 2 od Apple. Vďaka tomu na nej budete ľahšie prehrávať fotky, videá, počúvať hudbu či zdieľať obrazovku. V podstate si nemusíte kupovať Apple TV 4K, nakoľko väčšinu jej funkcií zvládne televízor úplne sám.

Na záver len upozorníme, že zásoby tohto televízora sa pomerne rýchlo míňajú a už teraz ho niektorí predajcovia nemajú na sklade, pričom vzhľadom na to, že ide o starší model z roku 2020 ho už v budúcnosti nenaskladnia. Teraz máte teda poslednú šancu na nákup.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -