Pokiaľ chcete nový televízor za rozumnú cenu, ktorý nebude ponúkať len veľkú uhlopriečku, ale aj špičkový obraz, dnes vám predstavíme jedného „adepta“, ktorý dáva zmysel. 65″ Samsung QLED TV s kódovým označením QE65QN85B nie je drahý a teraz ho navyše zoženiete vo výhodnej zľave. Má vysoké rozlíšenie aj solídny zvuk.

Tento SMART Neo QLED TV má uhlopriečku 165 cm a podporuje 4K Ultra HD obraz. Fanúšikovia hier ocenia aj vyššiu 100 Hz obnovovaciu frekvenciu, ktorá sa postará o perfektný plynulý obraz v každej jednej situácii. Vďaka prítomnosti technológie Quantum Mini LED (QLED) sa môžete tešiť na miliardu farebných odtieňov, ktoré vám ponúknu ten najlepší zážitok. Obraz je vďaka tomu plný detailov v tých najjasnejších, ale aj najtmavších scénach.

Čo sa týka ceny tohto televízora, minulý rok, keď prišiel na trh, ste si ho mohli kúpiť za pomerne mastných 1 999 €. Dobrou správou ale je, že dnes sa táto telka bežne predáva za cca 1 100 – 1 300 € a po kliknutí na tento odkaz ju kúpite už od 999 € priamo u autorizovaného predajcu spoločnosti Samsung. Myslite však na to, že ide len o akciu a ponuka môže byť časovo obmedzená.

Samsung 65"
Zdroj: Samusng

Tento 65″ televízor od Samsungu má tiež podporu pre HDR10, obsahuje množstvo vstupov a samozrejme Bluetooth či Wi-Fi pripojenie. Súčasťou zariadenia je aj inteligentný operačný systém, v ktorom sú aplikácie, ako Netflix, Apple TV+, HBO Max a ďalšie.

Teoreticky tak nepotrebujete ani Apple TV 4K. Televízor má totiž podporu AirPlay 2, vďaka čomu sa dajú na jeho obrazovke ľahko prehrávať fotografie, alebo videá priamo z vášho mobilného zariadenia.

V neposlednom rade netreba zabúdať na to, že Samsung celkom nepodcenil ani vstavané reproduktory. Tie ponúkajú výkon 60 W a priestorový zvuk Dolby Atmos. Iste, náročnejší používatelia budú musieť siahnuť po kvalitnom soundbare, pričom ten od Samsungu kúpite od 170 €.

Samsung HW-Q600
Zdroj: Samsung

Ak však tento QLED televízor kupujete len na bežné pozeranie, pravdepodobne ho ani potrebovať nebudete. Je to na vašom zvážení.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ešte stále si môžete kúpiť Apple Watch Series 8 za fantastickú cenu: Ponuka je veľmi výhodná
Môže ťa zaujímať
- Reklama -