Nový televízor s veľkou uhlopriečkou dnes viete získať za mimoriadne rozumné peniaze, pričom sa dočkáte aj vysokého rozlíšenia či rôznych inteligentných funkcií. Pekným príkladom je táto 165 centimetrová TV od spoločnosti TCL, ktorá je po kliknutí na tento odkaz extrémne lacná. Má kvalitný obraz a plno funkcií, ktoré sa vám budú hodiť každý jeden deň.

65″ televízor od TCL, o ktorom je dnes reč je vybavený vysokým 4K rozlíšením 3840 x 2160 pixelov a podporuje aj HDR10. Výrobca sľubuje vďaka kvalitnému VA panelu s Direct LED podsvietením kvalitný obraz s hlbokým podaním čiernej vrátane skvelého kontrastu. Pri sledovaní tejto TV vám nebude chýbať ani fantastický zvuk, ktorý je sprevádzaný priestorovými formátmi zvuku Dolby Atmos a DTS-HD. Koľko však táto TV stojí? To je to najväčšie prekvapenie.

65″ 4K HDR TV od spoločnosti TCL sa v čase uvedenia na trh predávala až za 799 €, čo samozrejme nie je malá suma. Dnes je, ale situácia iná a po niečo vyše roku si ju môžete kúpiť po kliknutí na tento odkaz len za 450 €. Čítate správne. Dostatočne veľký televízor so 165 centimetrovou uhlopriečkou je vďaka tejto cene dostupný pre každého, kto si chce doma užiť svoje obľúbené filmy, seriály či relácie vo vysokej kvalite.

TCL 65" TV
Zdroj: TCL

Jeho obrovskou výhodou je okrem iného aj to, že disponuje operačným systémom Google TV. Čo to však v praxi znamená? Na používanie nebudete potrebovať žiaden set-top box (ako si to nevyžaduje operátor), ale len aplikáciu, ktorú si stiahnete v internetovom obchode Play. Táto 65″ TCL TV má aj podporu pre apky ako Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo a veľa ďalších či dokonca hlasové ovládanie cez službu Google Assistant.

Pozornosť si tiež zaslúži funkcia Game master, ktorá je zameraná na to, aby dokázala čo najlepšie optimalizovať váš herný zážitok. Budúcich majiteľov tiež poteší technológia Dynamic Color Enhancement, za ktorou stojí spoločnosť TCL a ktorá vám dokáže poskytnúť čo možno najživšie farby. Ak sa vám teda táto 65″ TV od TCL zapáčila, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať už za 450 €. Z nášho pohľadu ide o vynikajúcu ponuku, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Je to jedna z najdostupnejších veľkých TV na našom trhu a pritom má skutočne solídnu výbavu. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Na internet unikli čínske ceny za iPhone 14 Pro Max. V niektorých prípadoch sú extrémne

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -