Pokiaľ chcete nový televízor so slušnou uhlopriečkou aj obrazom, máme pre vás jeden tip. Zariadenia od spoločnosti Samsung sú v našich končinách veľmi obľúbené. Pokiaľ si chcete kúpiť až 65″ TV za veľmi výhodnú cenu, po kliknutí na tento odkaz máte fantastickú príležitosť. Ušetríte nemalé peniaze.

Táto televízia od Samsungu má uhlopriečku na úrovni 165 centimetrov a samozrejme vysoké 4K rozlíšenie 3840 × 2160 pixelov, vďaka ktorému si užijete všetky detaily. Nechýba ani podpora technológii HDR10, HDR10+ a HLG, či pestrá farebná paleta vďaka funkcií PurColor. Táto 65″ TV od Samsungu má výborné vlastnosti aj pri práci s dynamickým rozsahom či kontrastom, čo oceníte pri sledovaní tmavších scén.

Ak vás zaujíma cena tejto relatívne veľkej TV, máme pre vás dobrú správu. Zatiaľ čo v čase uvedenia na trh, ktoré prebehlo minulý rok, sa predávala za 630 €, dnes ju viete získať po kliknutí na tento odkaz v zľave len za 499 €. Keď si vezmeme do úvahy, že vám táto 165 cm TV vydrží dlhé roky, môže to byť veľmi zaujímavá investícia.

Samsung TV 65"
Zdroj: Samsung

Obrovskou výhodou tejto TV je aj kvalitný zvuk vďaka 20 W audio systému s podporou technológie OTS Lite. Tá sleduje pohyb na obrazovke a spotrebiteľom ponúka kvalitný priestorový zvukový zážitok. Zariadenie podporuje aj funkciu adaptívneho zvuku či špičkovú kompatibilitu. Je tu Wi-Fi, Bluetooth, LAN aj USB a samozrejme Smart funkcie. Do operačného systému Tizen si nainštalujete apky ako Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo a O2 TV.

Čerešničkou na torte je potom podpora štandardu AirPlay 2, ktorá poteší najmä Apple používateľov. Bezdrôtovo budete vedieť do tejto TV poslať obsah alebo nazdieľať obrazovku priamo zo svojho iPhonu, iPadu či Macu. Ak sa vám teda 65″ TV od Samsungu páči, po kliknutí na tento odkaz ju kúpite len za 499 €. Je to výhodná ponuka, ktorú by bola škoda premeškať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Garmin Forerunner 165 kúpite za fantastickú cenu. Majú vynikajúci displej, senzory aj funkcie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -