Ak si chcete kúpiť veľký televízor, v dnešnej dobe to už nie je absolútne žiaden problém. Na Slovensku kúpite množstvo zariadení od známych výrobcov za výhodné čiastky, no my sa dnes zameriame na 65″ 4K TV od Samsungu s kódovým označením „UE65CU7172“. V našich končinách sa dá zaobstarať za extrémne výhodnú cenu a túto príležitosť by bola veľká škoda nevyužiť.

Táto 65″ Smart TV má k dispozícii kvalitný obraz s vysokým 4K rozlíšením (3840 × 2160 pixelov) a celkovú uhlopriečku až 165 centimetrov. Zároveň tiež podporuje HDR10, HDR10+, HLG a diváci sa môžu tešiť aj na pestrú paletu farieb pod záštitou technológie PurColor. Samsung tvrdí, že tento model vie dobre pracovať aj s dynamických rozsahom či kontrastom, vďaka čomu si na ňom naplno užijete všetky svoje obľúbené filmy / seriály či televízne relácie. Prekážať vám nebudú ani tie najtmavšie scény.

No a koľko táto veľká 65″ Smart TV vlastne stojí? To je na tom to najlepšie. Zariadenie, ktoré prišlo na trh v roku 2023, takže ho stále môžeme považovať za relatívne nové, sa štandardne ponúka za 630 € s DPH, čo už je samo o sebe veľmi fajn ponuka. Ak, ale kliknete na tento odkaz, kúpite ho za 526 € s DPH, vďaka čomu ušetríte slušných 100 €. Za 165 centimetrovú TV, ktorá vám vydrží slúžiť niekoľko dlhých rokov to vôbec nie je veľa.

Samsung TV 65"
Zdroj: Samsung

Tešiť sa môžete aj na príjemný zvuk vďaka integrácii 20 W audio-systému, ktorý bude stačiť väčšine spotrebiteľom. Aby toho nebolo málo, televízor obsahuje aj technológiu OTS Lite, vďaka ktorá sleduje pohyb a dokáže zabezpečiť priestorový zvukový zážitok. Taktiež je tu aj funkcia adaptívneho zvuku.

Keďže ide o Smart TV, toto zariadenie je tiež dostatočne „inteligentné“. K dispozícii budete mať Wi-Fi, Bluetooth, USB, ale ani LAN pripojenie a používateľské prostredie sa bude spoliehať na operačný systém Tizen, do ktorého si viete nainštalovať apky ako Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo a O2 TV.

V neposlednom rade potešíme aj používateľov Apple zariadení. Táto 65″ TV totiž podporuje aj štandard AirPlay 2, v rámci ktorého je možné na televízore bezdrôtovo prehrávať obsah zo svojho iPhonu, iPadu alebo počítača Mac. Ak sa vám teda Smart TV od Samsungu zapáčila, po kliknutí na tento odkaz ju kúpite za 526 € s DPH. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorá sa neodmieta. Nevieme však garantovať, dokedy bude platiť. Ak teda máte záujem, s nákupom radšej neváhajte.

Prečítajte si tiež  Nový iPhone 15 sa už dá kúpiť lacnejšie: Má všetko, čo potrebujete

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -