Spoločnosť Pebble spustila neuveriteľnú vlnu popularity len pred pár mesiacmi, kedy boli predstavené nové hodinky, ktoré sa okamžite stali jedným z najúspešnejších projektov na Kickstarteri, kde dokázali vyzbierať neuveriteĺnú sumu. Dnes sa už hodinky dostávajú k svojim prvým majiteľom a tí sú zdá sa celkom spokojní. Medzi týchto nových majiteľov sa pridal aj redaktor 9to5mac.com, ktorý natočil kvalitné video o týchto hodinkách.

Pebble Time

Pebble Time sú inteligentné hodinky, určené viacmenej pre každého, kto za podobné zariadenie na svojej ruke nie je ochotný platiť príliš prehnané čiastky. Cenovo sú teda na veľmi dobrej úrovni, no čo sa týka spracovania, tu tak trochu zaostávajú za svojou konkurenciou. Kombinácia pomerne lacného plastu a kovového rámiku vyzerá v porovnaní s Apple Watch tak trochu smiešne ale povedzme si pravdu, Pebble Time si asi nebude kupovať nikto, kto pokukuje práve po alternatíve od Apple.

- Reklama -

Hodinky sa potom ovládajú pomocou niekoľkých tlačidiel na ich boku. Na všetko sa budeš pozerať cez farebný e-paper displej, ktorého zobrazenie je pomerne slušné. Pebble Time prinášajú teda veľa noviniek a taktiež sú skvelým riešením pre ľudí, ktorým záleží viacej na cene ako na vzhľade. Viac si pozri v tomto videu. Určite sa to oplatí, spustiť sa dá aj v 4K.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.