Bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Apple sú medzi používateľmi veľmi populárne. Hlavným dôvodom je to, že ponúkajú špičkovú kompatibilitu s iPhonom, Macom či iPadom a zároveň ponúkajú kvalitné funkcie. Pokiaľ vás zaujali AirPods Pro 2. generácie, ktoré spoločnosť Apple predstavila ešte v septembri 2022, máme pre vás skvelú správu. Toto špičkové zariadenie je totiž na Slovensku vo výraznej zľave a kúpiť si ho môžete už za 249,00 €, pričom ponuku nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Konkrétne ho ponúka dobre hodnotený predajca Vasmobil.sk, ktorý sľubuje, že ide o úplne nový kus so štandardnou dvojročnou zárukou. Nemusíte sa teda obávať, že by boli slúchadlá rozbalené, používané alebo repasované.

- Reklama -

Samotná zľava je navyše pomerne výrazná. Veď oficiálna cena za AirPods Pro 2. generácie sa na Slovensku pohybuje na úrovni 299,00 €. Na nákupe teda ušetríte krásnych 50 €, ktoré môžete investovať do niečoho iného.

AirPods Pro 1. generácie kúpite za 200,00 €

Bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro mimo obalu na modrom pozadí
Zdroj: Unsplash / John Smit

A pokiaľ by sa vám cena za AirPods Pro 2. generácie zdala aj napriek tomu príliš vysoká a uspokojili by ste sa aj s generačne staršími, no stále veľmi dobrými AirPods 1. generácie, máme pre vás skvelú správu. Tento produkt sa totiž dá kúpiť taktiež v pomerne výraznej zľave, pričom jeho cena štartuje na slovenskom trhu už na úrovni 200,00 €.

Slúchadlá má v ponuke predajca iPhoneguru.sk no pokiaľ by ste chceli nakupovať v inej spoločnosti, s niekoľkoeurovým príplatkom kúpite AirPods Pro 1. generácie aj v iných známych e-shopoch. Stačí, keď kliknete na vyššie uvedený odkaz a zobrazíte všetky aktuálne ponuky.

Nezabudnite na kvalitný silikónový obal 

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

A keď už si svoje AirPods Pro 1. generácie objednáte, nezabudnite si ku ním kúpiť aj tento silikónový obal so skobou na Loopi.sk len za 9,99 €. Na výber je viacero farebných prevedení.

Na záver len upozorníme, že AirPods Pro 1. generácie sa už nevyrábajú, takže v súčasnosti máte jednu z posledných šancí získať staršiu generáciu za rozumné peniaze. Skladové zásoby sa tesne pred Vianocami míňajú.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -