Bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Apple sú medzi používateľmi veľmi populárne. Hlavným dôvodom je to, že ponúkajú špičkovú kompatibilitu s iPhonom, Macom či iPadom a zároveň ponúkajú kvalitné funkcie. Pokiaľ vás zaujali AirPods Pro 2. generácie, ktoré spoločnosť Apple predstavila ešte v septembri 2022, máme pre vás skvelú správu. Toto špičkové zariadenie je totiž na Slovensku vo výraznej zľave a kúpiť si ho môžete už za 249,00 €, pričom ponuku nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Konkrétne ho ponúka dobre hodnotený predajca Vasmobil.sk, ktorý sľubuje, že ide o úplne nový kus so štandardnou dvojročnou zárukou. Nemusíte sa teda obávať, že by boli slúchadlá rozbalené, používané alebo repasované.

Samotná zľava je navyše pomerne výrazná. Veď oficiálna cena za AirPods Pro 2. generácie sa na Slovensku pohybuje na úrovni 299,00 €. Na nákupe teda ušetríte krásnych 50 €, ktoré môžete investovať do niečoho iného.

AirPods Pro 1. generácie kúpite za 200,00 €

Bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro mimo obalu na modrom pozadí
Zdroj: Unsplash / John Smit

A pokiaľ by sa vám cena za AirPods Pro 2. generácie zdala aj napriek tomu príliš vysoká a uspokojili by ste sa aj s generačne staršími, no stále veľmi dobrými AirPods 1. generácie, máme pre vás skvelú správu. Tento produkt sa totiž dá kúpiť taktiež v pomerne výraznej zľave, pričom jeho cena štartuje na slovenskom trhu už na úrovni 200,00 €.

Slúchadlá má v ponuke predajca iPhoneguru.sk no pokiaľ by ste chceli nakupovať v inej spoločnosti, s niekoľkoeurovým príplatkom kúpite AirPods Pro 1. generácie aj v iných známych e-shopoch. Stačí, keď kliknete na vyššie uvedený odkaz a zobrazíte všetky aktuálne ponuky.

Nezabudnite na kvalitný silikónový obal 

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

A keď už si svoje AirPods Pro 1. generácie objednáte, nezabudnite si ku ním kúpiť aj tento silikónový obal so skobou na Loopi.sk len za 9,99 €. Na výber je viacero farebných prevedení.

Na záver len upozorníme, že AirPods Pro 1. generácie sa už nevyrábajú, takže v súčasnosti máte jednu z posledných šancí získať staršiu generáciu za rozumné peniaze. Skladové zásoby sa tesne pred Vianocami míňajú.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro budú mať do konca roka rovnaké predaje ako AirPods 2. generácie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -