Trh s bezdrôtovými slúchadlami ponúka mnohé zariadenia, z ktorých si môžu bežní zákazníci vyberať. Ak hľadáte lacný produkt od renomovaného výrobcu, existuje jedno riešenie, ktoré vás možno prekvapí. Spoločnosť Lenovo vyrába slúchadlá LP40, ktoré sa predávajú po zľave za extrémne nízku cenu. Svojim dizajnom pripomínajú AirPods od Apple.

Lenovo LP40 sa spoliehajú na relatívne veľké, až 13 mm meniče a grafenové kompozitné meniče, vďaka čomu si užijete svoje obľúbené skladby v adekvátnej kvalite. Výrobca pri slúchadlách sľubuje čistý, ostrý a dokonale vyvážený zvuk obohatený o množstvo detailov. Platí to aj pre telefonovanie. Lenovo LP40 sú navyše vybavené technológiou Bluetooth 5.0, vďaka ktorej sa nemusíte obávať problémov s pripojením a fungovať vám budú až do vzdialenosti 10 metrov od zdroja. Samozrejmosťou je nízka latencia.

Najviac vás však pri tomto zariadení poteší cena, ktorá je až neuveriteľne nízka. Slúchadlá Lenovo LP40 totiž kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 21 €, vďaka čomu ušetríte približne 10 € oproti iným ponukám a dostanete zariadenie, ktoré vás navždy zbaví otravných káblov.

Dobrá výdrž batérie a odolnosť voči vode 

Lenovo LP40
Zdroj: Lenovo

Čo sa týka výdrže batérie, tak tá by mala dosahovať v bežnej prevádzke približne 3 hodiny prehrávania skladieb a 12 hodín v rámci nabíjacieho puzdra. Jeho 230 mAh akumulátor nabijete doplna už za 1,5 hodiny a v jednotlivých slúchadlách sa potom nachádzajú drobné 35 mAh akumulátory. Nie je to možno žiaden zázrak, no vzhľadom na cenu ide o výbornú hodnotu.

O to viac zrejme budete prekvapení z toho, že zariadenie je odolné aj voči vode vďaka norme IP54. Či už teda slúchadlá budete nosiť v práci, alebo si s nimi pôjdete zabehať, vôbec nič sa im nestane, ak ich náhodou vystavíte dažďu, alebo napríklad vášmu potu.

Lenovo LP40
Zdroj: Lenovo

Okrem toho je na týchto slúchadlách aj jednoduché dotykové ovládanie, s ktorým je možné regulovať hlasitosť, prípadne pozastaviť prehrávanie. Samozrejme, v tomto prípade nejde o žiaden technologický zázrak, ale to nikto od zariadenia v tejto cenovej kategórii snáď ani nemôže očakávať.

Zhrnúť by sme to teda mohli tak, že Lenovo LP40 sú zaujímavou alternatívou pre AirPods, ktorú zoženiete po kliknutí na tento odkaz za fantastickú cenu. Je síce pravda, že napríklad v kompatibilite sa produktu od Apple nevyrovnajú, ale ruku na srdce, kto to očakáva pri produkte, ktorý je minimálne šesťkrát lacnejší?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto by malo vyzerať pokračovanie lacného iPhonu SE 4: Zákazníci sa majú na čo tešiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -