Naší starí rodičia mávajú častokrát problémy s elektronikou a popravde so smartfónmi si taktiež príliš nerozumejú. Práve preto nemusí byť najvhodnejším darčekom pod stromček kúpa iPhonu 6. Babička na následujúcom videu tvrdí, že s elektronikou má sama problém, a tak by iPhone absolútne nevyužila. Keď ho však už raz dostala, tak nech si ho aj zje!

Telefón na „zjedenie“

Keď povieme, že dizajn nového iPhonu je doslova na zjedenie myslíme to samozrejme obrazne. Pokiaĺ však povieme, že babička na následujúcom videu si mohla svoj telefón zjesť, myslíme to úplne vážne. Reč totiž nie je o klasickom smartfóne ale o čokoláde v tvare staršieho telefónu. Áno síce to nie je iPhone, veď z tak tenkej čokolády by asi veľa radosti babička nemala, každopádne darček veľmi potešil. A čo ste kúpili vaším starým rodičom pod stromček vy? 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.