Len pred niekoľkými dňami sme vás informovali o tom, že spoločnosť Apple chystá pred vydaním veľkej aktualizácie iOS 17.4 – ktorá bude zásadná najmä pre používateľov v EÚ vydať ešte jeden malý update s označením iOS 17.3.1, ktorý bude zameraný na opravu menších chýb a nedostatkov.

Tieto slová sa teraz potvrdili, nakoľko Apple len pred pár minútami aktualizoval všetky podporované iPhony po celom svete na vylepšenú verziu operačného systému iOS 17.3.1, ktorá na prvý pohľad nič zásadné neprináša.

Update má v našom prípade necelých 300 MB a Apple v popise aktualizácie hovorí o tom, že opravuje chybu, pri ktorej sa text počas písania mohol neočakávane duplikovať alebo prekrývať.

Rovnako môžeme predpokladať, že Apple v iOS 17.3.1 rieši aj rôzne bezpečnostné záplaty, vďaka ktorým budú naše iPhony menej zraniteľnými. Tie bývajú súčasťou prakticky každej takejto aktualizácie.

Pokiaľ ste si iOS 17.3.1 ešte nenainštalovali, môžete to urobiť buď cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru, alebo si nastaviť automatické aktualizácie, takže nová verzia sa vám do zariadenia pridá úplne sama počas noci, keď budete spať a svoje zariadenie si necháte na napríklad na nočnom stolíku na nabíjačke.

Oficiálne informácie od Apple

Táto aktualizácia obsahuje opravy chýb pre iPhone vrátane nasledovných:

  • Text sa počas písania mohol neočakávane duplikovať alebo prekrývať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Prečo sa vlastne Apple volá Apple?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -