Pokiaľ sledujete dianie okolo Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, pravdepodobne viete, že RTVS už na ne nemá exkluzívne vysielacie práva. Napriek tomu ponúkne podľa portálu SatelitnaTV divákom obsiahly sprievodný program.

V prvom rade sa budeme môcť tešiť na živé predzápasové štúdiá s komentátormi a expertmi na hokej. Diváci si ich budú môcť pozrieť na stanici :Šport, ale aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

RTVS ponúkne aj živé prenosy 

Okrem toho sa dočkáme aj živých prenosov z konkrétnych športových zápasov. Jediným háčikom bude fakt, že si ich na vlastné oči nepozrieme, nakoľko ich bude vysielať len Rádio Slovensko a nie verejnoprávna televízia.

Chceme živým vysielaním osloviť fanúšikov v čase pred zápasom a počas zápasov našej reprezentácie, keď sú hladní po odborných názoroch, aktualitách a majú potrebu sa vyjadriť k dianiu, diskutovať s našimi skúsenými komentátormi a hokejovými odborníkmi,“ uviedol  Ján Žgravčák riaditeľ Sekcie športu RTVS.

Rádio bude tiež vysielať rozhovory, publicistické materiály a ďalšie novinky. Počas MS do v hokeji pustí do najvyššej rotácie aj tematickú skladbu „Súboj víťazov“ od kapely Tublatanka, ktorá je oficiálnou hymnou slovenskej reprezentácie.

Na jednotke Citrónshow s Richardom Lintnerom

Richard Lintner sa vracia s Citrónshow, ktorú bude moderovať priamo z Ostravy, kde sa budú konať samotné MS v hokeji.

Vo svojom štúdiu bude vítať známe tváre z kultúry a športu, ako sú Marián Čekovský, Lucie Vondráčková, Marek Hamšík, Marián Hossa, či Marián Gáborík a mnohí ďalší.

Diváci sa môžu tešiť na zaujímavosti zo zákulisia a veľa zábavy priamo z dejiska majstrovstiev.

Zápasy z MS v hokeji si pozriete naživo na TV JOJ 

Pokiaľ si budete chcieť pozrieť zápasy z MS v hokeji, v roku 2024 ich bude vysielať komerčná TV JOJ na kanáloch TV JOJ, Plus a JOJ Šport. Zápasy budú dostupné aj na streamovacej službe JOJ Play.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slováka okradli o 540 € cez mobilnú aplikáciu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -