Ako píše Tatra Banka, cieľom vytvoriť v jej pobočkách ešte viac priestoru pre konzultácie k finančným potrebám zákazníkom pristupuje k ukončeniu niektorých servisných služieb.

Tieto služby síce nepoužíval každý, no niektorí klienti boli na ne zvyknutí. Keďže však zaberali pomerne dosť času a dnes sa už dajú nahradiť inými spôsobmi, finančná inštitúcia sa rozhodla vykonať zmenu.

- Reklama -

Osobné preberanie výpisov k bežným účtom, termínovaným účtom, kreditným kartám a ďalším produktom už nebude možné. Tatra Banka bude výpisy od 01. 01. 2023 zasielať klientom už len poštou alebo e-mailom.

E-mailové zasielanie výpisov alebo zmenu adresy na doručovanie papierového výpisu si jednoducho nastavíte v Internet bankinguTB, v pobočke alebo na kontaktnom centre DIALOG Live *1100. Sme tu pre vás.

V prípade, že nebudete so zmenou vyššie uvedených podmienok súhlasiť, máte právo bezodplatne a s okamžitou platnosťou ukončiť zmluvný vzťah s bankou.

Ak banke nedoručíte výpoveď do 31. 12. 2022, dňom účinnosti zmeny začnú platiť zmenené zmluvné podmienky tak, ako ich navrhla banka.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.