Ako píše Tatra Banka, cieľom vytvoriť v jej pobočkách ešte viac priestoru pre konzultácie k finančným potrebám zákazníkom pristupuje k ukončeniu niektorých servisných služieb.

Tieto služby síce nepoužíval každý, no niektorí klienti boli na ne zvyknutí. Keďže však zaberali pomerne dosť času a dnes sa už dajú nahradiť inými spôsobmi, finančná inštitúcia sa rozhodla vykonať zmenu.

Osobné preberanie výpisov k bežným účtom, termínovaným účtom, kreditným kartám a ďalším produktom už nebude možné. Tatra Banka bude výpisy od 01. 01. 2023 zasielať klientom už len poštou alebo e-mailom.

E-mailové zasielanie výpisov alebo zmenu adresy na doručovanie papierového výpisu si jednoducho nastavíte v Internet bankinguTB, v pobočke alebo na kontaktnom centre DIALOG Live *1100. Sme tu pre vás.

V prípade, že nebudete so zmenou vyššie uvedených podmienok súhlasiť, máte právo bezodplatne a s okamžitou platnosťou ukončiť zmluvný vzťah s bankou.

Ak banke nedoručíte výpoveď do 31. 12. 2022, dňom účinnosti zmeny začnú platiť zmenené zmluvné podmienky tak, ako ich navrhla banka.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Národná banka Slovenska vydáva varovanie. Táto platforma vás môže pripraviť o peniaze
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here