Aj finančné inštitúcie robia čas od času chyby a niektoré z nich vedia byť poriadne nepríjemné. Pekným príkladom je Fio banka, ktorá je v našich končinách veľmi populárne. Na svojich oficiálnych Facebookových stránkach najnovšie zverejnila príspevok, v ktorom svojich zákazníkov informovala o nepríjemnej chybe.

Fio banka mala konkrétne problémy s transakciami, pri ktorých sa stávalo, že sa peniaze sťahovali z účtov pri jednej platbe dvakrát. V dôsledku toho prišli niektorí zákazníci z ničoho nič o svoje eurá / české koruny bez akéhokoľvek dôvodu. Banka si však chybu rýchlo uvedomila a aktívne začala pracovať na jej riešení.

Dnes naobed aktualizovala pôvodný príspevok, v ktorom uviedla, že duplicitné platby, ktoré boli fakturované niektorým zákazníkom už boli zrušené. Peniaze sa teda mali vrátiť na účty. Fio banka sa za túto nepríjemnosť ospravedlnila.

Aktualizovaný príspevok (9.4.2024): Milí klienti, duplicitné fakturované platby boli zrušené, takže by malo byť všetko opäť v poriadku na účtoch. Veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené nepríjemnosti a ďakujeme za trpezlivosť.

Pôvodný príspevok: Ospravedlňujeme sa za komplikácie spôsobené duplicitným vyúčtovaním niektorých transakcií s Visa kartou. Uvedomujeme si ťažkosti a intenzívne riešime situáciu s Visom. Veríme, že k vráteniu duplicitných transakcií dôjde do niekoľkých dní. Ďakujeme za pochopenie.

Ak teda máte účet v tejto banke, radšej si ho skontrolujte, nakoľko problém sa mohol týkať aj vás. Pokiaľ budete mať akékoľvek problémy kontaktujte banku, ktorá vám pomôže.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slovenský operátor vás ohromí svojou novou ponukou. Získate nové služby a vernostný program s darčekmi
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.