Druhý najväčší slovenský operátor O2 pokračuje v rozširovaní svojej 5G siete, ktorá bola koncom decembra dostupná už pre 37% obyvateľov Slovenska.

Najväčšie pokrytie 5G sieťou si môžu aktuálne užívať obyvatelia a návštevníci 190 lokalít v mestách a obciach po celom území našej krajiny. Operátor o tom informoval priamo na svojej internetovej stránke.

- Reklama -

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Do zoznamu 190 lokalít pribudli ku koncu decembra nasledovné mestá a obce: Abranovce, Benice, Dlhá nad Váhom, Haniska, Holčíkovce, Jasenovce, Jasov, Kendice, Kráľová nad Váhom, Ladce, Rakovo, Stožok a Zubrohlava.

Všetky potrebné informácie o sieti 5G, ako aj zoznam podporovaných zariadení, či mapu pokrytia sieťami O2 nájdu zákazníci na stránke www.o2.sk/5G.

Aktuálne pokrytie 4G sieťou O2
Zdroj: O2

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -