Pravidelne vás informujeme o odstávkach alebo výpadkoch služieb, ktoré sa týkajú bánk alebo mobilných operátorov. Je to preto, lebo v takýchto situáciách môžete mať nepríjemné problémy. Teraz sa chystajú hneď dve odstávky za sebou. Tá prvá začne už o pár hodín.

Hovoríme konkrétne o odstávke, ktorú na svojej oficiálnej internetovej stránke avizovala VÚB banka. Všetko sa to udeje dnes v noci z utorka 14.11.2023 na stredu 15.11.2023, pričom služby nebudú fungovať v čase od 01:00 do 6:30 ráno. VÚB banka bude v tomto prípade vykonávať technickú údržbu online služieb a za prípadné problémy sa vopred ospravedlňuje.

Žiaľ v tomto prípade je informácia len veľmi strohá a nešpecifikuje, ktoré konkrétne služby nebudú môcť zákazníci využívať. Môžeme sa, ale domnievať, že pôjde predovšetkým o spomínané online služby ako internet banking alebo mobilnú aplikáciu, nakoľko práve na tých bude VÚB banka pracovať.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Druhá odstávka sa uskutoční v nedeľu 19. novembra a bude sa týkať mBank. Táto finančná inštitúcia na svojom webe informuje, že v čase od 2:10 do 7:45 spustí svoju plánovanú technickú údržbu, pri ktorej si už musíte dať pozor, pretože počas nej nebudú k dispozícii platby kartou na termináloch, v obchodoch a tiež nebudú fungovať výbery z bankomatov.

mBank klientom odporúča, aby si v daný deň a v daných hodinách pripravili dostatočnú finančnú hotovosť. Je síce pravda, že pôjde o noc, respektíve skoré ráno, no človeka môže podobná nepríjemnosť zastihnúť napríklad na čerpacej stanici po natankovaní.

mBank tiež zdôrazňuje, že v ten istý deň v čase od 2:00 do 9:00 vám nebude fungovať ani internet banking, platby kartou online (ak ich je nutné potvrdiť cez mobilnú apku alebo 3D Secure) či mobilná aplikácia. Za prípadné problémy sa banka ospravedlňuje.

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Dve Slovenské banky odstavia služby. Poznáme všetky podrobnosti
Môže ťa zaujímať
- Reklama -