Celá Vianočná akcia od Telekomu bude prebiehať od 20.12.2022 do 19.1.2023, takže ju môžete využívať aj po novom roku. Ak ste zákazníkmi služby Magio GO, tešiť sa môžete na prakticky neobmedzený prístup k desiatkam filmov, ktoré pochádzajú z českej, slovenskej ale aj zahraničnej produkcie.

Reklama: Na Ecophone kúpite iPhone za fantastickú cenu s 24 mesačnou zárukou a dopravou ZADARMO. Zariadenia majú k dispozícii aj nabíjací adaptér ako bonus. 

K dispozícii budú dokonca aj také klasiky, ako napríklad Vrchní, prchni!, Vesničko má středisková, Traja veteráni, Tri oriešky pre Popolušku, Soľ nad zlato, Sněženky a machři, S tebou mě baví svět, Princ a Večernice, Perinbaba či Dobrý voják Švejk. Pokiaľ preferujete skôr zahraničné filmy, cez sviatky si užijete dva diely zo série After a tiež Hriešny tanec.

Zabudnúť nemôžeme ani na novšie filmy, ako napríklad Čertí brko, Hodinárov učeň, Hodinový manžel, Krídla Vianoc, Padesátka, Špindl či Šťastný nový rok. Skrátka, každý si tu príde na svoje.

Filmy sa budú nachádzať vo videopožičovni. Cez Vianoce k nim budete mať prístup zadarmo

Logo Telekom
Telekom

Ak vás táto ponuka oslovila, určite sa teraz pýtate, akým spôsobom sa budú dať filmy sledovať. Odpoveď je jednoduchá a je spojená priamo s videopožičovňou, ktorú máte vo svojom Magio GO aj vy.

Zákazníci dostanú do tejto sekcie neobmedzený prístup po dobu celého mesiaca, pričom si môžu pozrieť ľubovoľný počet filmov úplne zadarmo.

Aby toho ale nebolo málo, operátor pripraví aj novú formu distribúcie obsahu a to za pomoci zobrazenia video playlistu filmov v EPG (elektronickom programovom sprievodcovi).

Na pozícii číslo 3 teda nájdete programovú štruktúru, ktorá bude zložená práve z týchto titulov. Dostanete sa k nej úplne rovnako, ako by ste ich sledovali v TV programe. Telekom tvrdí, že je to preto, aby mali ku filmom lepší prístup ľudia, ktorí na videopožičovňu nie sú zvyknutí.

Ku Magio Go dostanete aj TV Archív Premium

Aby toho nebolo málo, pokiaľ máte doma Magio GO, v cene služby získate aj Magio GO Archív Premium. Každý nový zákazník dostáva túto službu automaticky no niektorí starší zákazníci si na ňu museli počkať, kým ju operátor aktivuje. Stalo sa tak 1. decembra 2022.

Čerešnička na záver – VOYO štart

Drobným benefitom na záver je aj celkom nový produkt VOYO štart. Slovak Telekom ho sprístupnil všetkým svojim zákazníkom, ktorí si platia za TV službu, no v rámci vianočnej kampane sa VOYO štart dostalo aj medzi ďalších ľudí, ktorí majú v Telekome aktívne mobilné paušály či pevný internet.

Prečítajte si tiež  Prieskum: Ako zaujali nové iPhony 13 používateľov Apple zariadení?

Pre tých, ktorí ešte VOYO štart netestovali, počas sviatkov si túto službu môžete pustiť a využiť bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu. Následne si môžete pozrieť z nabitej filmovej alebo seriálovej ponuky 5 titulov každý mesiac úplne ZADARMO.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -