Pokiaľ radi sledujete televíziu, máme pre vás fantastickú správu. Ešte v lete 2023 sa dočkáme novej TV stanice, ktorá ponúkne obrovské množstvo zaujímavého obsahu. Ako informuje Živé, verejnosti bude sprístupnená už čoskoro.

Za novým TV projektom stojí komerčná skupina JOJ. Tá sa rozhodla na slovenský televízny trh priniesť dokumentárnu stanicu s názvom JOJ Svet. Na oficiálnej internetovej stránke je nová stanica opisovaná nasledujúcim spôsobom:

JOJ Svet prinesie najlepšie a najnovšie dokumenty z celého sveta v slovenskom jazyku. Ponúkne bohatý výber pôvodných slovenských aj partnerských medzinárodných dokumentov od renomovaných domácich a zahraničných tvorcov,

Nová stanica by mala byť dostupná len na Slovensku, pričom diváci sa môžu tešiť aj na relatívne nové programy vo vysielaní. Obsah by nemal byť starší, ako z roku 2014, takže pôjde o maximálne 9 ročné dokumenty.

JOJ Svet si budete môcť užívať u satelitných, káblových, IPTV a tiež OTT televíznych operátorov. Rovnako tak sa ku stanici dostanete aj na streamovacej službe JOJ Play. Obrovskou výhodou tejto stanice bude, že obsah si pozriete výhradne v slovenskom jazyku. Nečaká vás teda čeština, prípadne angličtina s titulkami. JOJ Svet bude vďaka tomu prístupný obrovskému publiku.

Podľa Živé by mala byť JOJ Svet spustená 15. augusta 2023 o 6. hodine ráno, pričom pozrieť si budeme môcť dokumenty História 360, Preteky o život, Zázraky prírody, Najväčšie tajomstvá a záhady, Hodiny zúfalstva, Katastrofy v priamom prenose, Top 10 skvosty architektúry, Preteky o život a ďalšie.

Akonáhle bude na Slovensku dostupná JOJ Svet, komerčná skupina JOJ bude na našom území prevádzkovať značné množstvo TV staníc. Spomeňme napríklad JOJ, JOJ Plus, Wau či JOJ Šport. Rovnako má k dispozícii aj JOJ Šport+, JOJ 24, Jojko, Ťuki TV dostupné cez internet či české programy JOJ Cinema, CS Film, CS Mystery, CS Horros, CS History a JOJ Family.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slováci zúria: Orange už na trh nevráti české TV stanice a zmenu vraj chystajú aj ďalší
Môže ťa zaujímať
- Reklama -