Najdôležitejšie: Slováci sa musia pripraviť na ďalšiu nečakanú zmenu na televíznom trhu. Internetová služba Kuki TV prestala na Slovensku predávať svoje služby. Tento krok súvisí so zmenou vlastníka spoločnosti Nej.cz, ktorá ju doposiaľ prevádzkovala. Ako informuje Živé, tú získala skupina PPF vlastniaca aj TV Markíza čo operátora O2.

Kontext: Kuki pôsobila na slovenskom trhu od roku 2018, pričom ponúkala viaceré TV balíčky za rozumné ceny a umožňovala používanie internetu od akéhokoľvek poskytovateľa služieb. Veľkou výhodou tejto služby bolo, že ste si ju mohli nainštalovať aj priamo do svojho inteligentného televízora prostredníctvom samostatnej aplikácie.

Kuki TV štartovala na Slovensku na cene 5,9 € / mesačne, pričom zákazníci si mohli vybrať celkovo až zo štyroch dostupných balíčkov. Ten najdrahší stál 50,9 € / mesačne a ponúkal prístup k 144 televíznym staniciam a všetkým benefitom, aké Kuki TV na našom trhu ponúkala.

A čo existujúci zákazníci Kuki TV?

Na oficiálnom webe Kuki TV dnes svieti informácia: „Od 1. 6. už nie je možné zakúpiť internetovú televíziu. Existujúci zákazníci môžu Kuki naďalej používať tak, ako sú zvyknutí.

Pokiaľ teda Kuki TV používate a patríte medzi platiacich zákazníkov, nemusíte sa ničoho obávať, nakoľko pre vás sa služba nijakým spôsobom nemení. Každopádne Kuki TV neuvádza, ako to bude vyzerať v budúcnosti. Nechajme sa prekvapiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Dávajte si pozor na podvodné e-shopy. Na Slovensku ich je plno a pripravia vás o peniaze
Môže ťa zaujímať
- Reklama -