Spoločnosť Orange Slovensko prichádza s novinkou, ktorá môže osloviť mnohých zákazníkov. Predstavila totiž výhodnú akciu pre všetkých, ktorí si u nej objednajú nový paušál. Ako informuje portál Živé.sk, výnimku tvorí iba najlacnejšie predplatné, v rámci ktorého sa benefit uplatniť nedá.

Reklama: Na Ecophone kúpite iPhone za fantastickú cenu s 24 mesačnou zárukou a dopravou ZADARMO. Zariadenia majú k dispozícii aj nabíjací adaptér ako bonus. 

Za všetkým stojí podpora predaja služieb prostredníctvom internetového obchodu. Je logické, že ak zákazník nakupuje online, operátorovi to ušetrí nemalé množstvo finančných prostriedkov. Kúpiť si paušál cez internet je pri tom jednoduché a keď sa vám to podarí, jeden mesiac zaň nemusíte platiť.

„Špeciálna ponuka iba v e-shope: získajte 1 mesiac zdarma: Stačí pár kliknutí cez e-shop a mesiac neplatíte. Vyberte si nové číslo, alebo preneste svoje číslo do Orangeu – a jeden mesiac máte bezplatne,“ potvrdzuje operátor.

Orange Slovensko však upozorňuje, že táto ponuka neplatí na prvú faktúru, ktorú je potrebné uhradiť v plnej sume ale až na druhú faktúru, ktorá príde po nej.

Tak či onak, jednu splátku máte vždy zadarmo, pokiaľ neberieme do úvahy najlacnejší program Go Safe Mini za 3 eurá mesačne. Naň sa totiž špeciálna akcia nevzťahuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  5 aplikácií, ktoré dnes stiahneš zadarmo. (19.8.2019)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -