Slováci, ktorí radi pozerajú televízor majú dôvod na radosť. Len nedávno sme vás informovali o tom, že na Slovensku štartuje tv stanica Prima COOL SK, ktorá prináša zaujímavý obsah. To sme však ešte nevedeli, že už v lete sa dočkáme ďalšieho dôležitého prekvapenia.

Ako informuje Markíza na svojej oficiálnej internetovej stránke, diváci sa môži tešiť na úplne novú stanicu Markíza KLASIK, ktorá bude dostupná prostredníctvom káblových, satelitných a IPTV služieb. Slováci si tu budú môcť pozrieť rôzne legendárne seriály, filmy a televízne show, ktoré si získali kultový status.

Nová TV stanica sa bude zameriavať na domácu, českú ale aj zahraničnú produkciu. Generálny riaditeľ skupiny Markíza Peter Gažík očakáva, že nová stanica osloví ďalších divákov a posilní trhové líderstvo spoločnosti.

TV Markíza oslávi tento rok už neuveriteľné 28. narodeniny a za ten čas ponúkla obrovské množstvo programov, ktoré stoja za to, aby sme si ich opäť pripomenuli. Markíza KLASIK prinesie najmä overené tituly zo zahraničnej produkcie, doplnené o slovenskú a českú televíznu klasiku. Verím, že vďaka novej stanici a jej unikátnemu zameraniu získame ďalších nových divákov a diváčky, a ešte viac tak posilníme trhové líderstvo skupiny Markíza,“ uviedol Gažík.

Markíza KLASIK bude vysielať nonstop vo vysokej kvalite 

Dobrou správou pre divákov je aj to, že nová televízna stanica bude vysielať nepretržite 24 hodín denne a ponúkne programy vo Full HD kvalite.

Skupina Markíza momentálne prevádzkuje televízie Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a pre český trh Markíza International. Taktiež obchodne zastupuje české stanice Nova International a športové kanály Nova Sport 3 SK, Nova Sport 4 SK a Nova Sport 5 SK.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Najväčší slovenský operátor plánuje sériu odstávok svojich služieb. Poznáme podrobnosti
Môže ťa zaujímať
- Reklama -