Len včera sme vás informovali o tom, že Tatra Banka zvyšuje niektoré poplatky, ktoré sa týkajú obchodovania s cennými papiermi. Zákazníci si kvôli tomu priplatia pokojne aj 100 %. Netrvalo ale dlho a so zdražovaním prichádza ďalšia banková inštitúcia. Informoval o tom portál Techbyte.

Najhoršie na tom je, že v tomto prípade sa zvyšovanie cien netýka len jednej služby, ktorú používa zlomok klientov. 365.bank totiž od 1. 2. 2023 mení cenník viacerých bankových poplatkov. Najviac sa to dotkne ľudí, ktorí si budú chcieť nechať vydať novú bankomatovú kartu. Po novom totiž za túto službu zaplatia až 12 €.

Čo je však horšie, 365.bank zdražuje aj niečo, čo mnohí používajú niekoľkokrát ročne či dokonca mesačne. Ak si zvyknete vyberať hotovosť z bankomatov iných bánk, doposiaľ ste za každý takýto výber zaplatili 3 €. Po novom však poplatok vzrastá až na 4 €

Keď sa ešte vrátime ku poplatku za vydanie karty, ten obsahuje niečo, čo sa vám určite páčiť nebude. Dalo by sa totiž pochopiť, že akonáhle príde nový klient, automaticky musí uhradiť 12 € za kartu.

Problém je však v tom, že tento poplatok sa bude týkať aj existujúcich klientov, ktorých karte vyprší platnosť a do schránky im príde nová. Podobnú službu majú mnohé konkurenčné banky úplne bezplatne.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tomto zdražovaní myslíte vy. Je tak zásadné aby vás motivovalo odísť z 365.banky alebo ste ochotní ho tolerovať? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Orange mení paušály. Verní zákazníci dostanú dáta zadarmo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here