Najväčší slovenský mobilný operátor hlási vážne problémy so svojim mobilným internetom. Pokiaľ ste zákazníci spoločnosti Orange, v uplynulých hodinách a minútach ste mohli pocítiť veľmi pomalé pripojenie. Operátor to podľa Živé priznáva a už teraz hľadá riešenie na odstránenie problémov.

Podrobný rozsah výpadku nie je zatiaľ známy, no operátor tvrdí, že sa týka iba 3G a 4G siete. Pokiaľ používate 5G, pomalý internet sa vás pravdepodobne netýka. Zároveň tiež platí, že problémy nemá iba jedno mesto alebo obec, ale viacero lokalít, najmä na východe Slovenska.

Orange hovorí presnejšie o Spisškej Novej Vsi, Prešove a Moldave nad Bodvou. Živé však dopĺňa, že mu jeho čitatelia hlásili aj ďalšie lokality. Ťažko teda v tejto chvíli špekulovať nad tým, či v nich skutočne ide o problém, alebo majú títo ľudia iba slabšie mobilné pripojenie.

Každopádne, v takejto situácii vám nezostáva nič iné ako čakať. Operátor na probléme pracuje a dúfajme, že ho už čoskoro vyrieši. S podobnými výpadkami sa stretávame niekoľkokrát do roka a zvyčajne sa ich podarí vyriešiť maximálne do niekoľkých hodín. Naposledy mal podobný problém v polovici mája Telekom.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: 13 ročné dieťa minulo mame 60 tisíc eur na mobilných hrách. Ostalo jej 7 centov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -