Internet pre firmy cez 5G sieť od Orangeu je moderné riešenie, ktoré umožňuje firmám efektívne pracovať s vysokou prenosovou rýchlosťou a nízkou latenciou. Táto služba poskytuje podnikom stabilné a rýchle pripojenie aj v oblastiach, v ktorých nie je možnosť pripojenia k optickej sieti. Je ho možné využiť ako primárne, tak aj záložné pripojenie a kybernetická bezpečnosť patrí medzi jeho významné benefity.

Výhodou Internetu pre firmy je, že je možné ho zriadiť prakticky kdekoľvek, keďže pre jeho fungovanie Orange využíva nielen modernú sieť 5G, ale napríklad aj optické pripojenie či 60GHz mikrovlnné pripojenie.

Kybernetická bezpečnosť v ére 5G

Počty DDoS útokov sú v tisíckach týždenne. Nie je zriedkavé, že ich evidujeme aj 5000 týždenne. Je teda zrejmé, že kybernetické hrozby sú neustálym a rastúcim problémom pre podnikateľskú komunitu. Tieto útoky môžu mať devastujúce následky, vrátane výpadkov internetového pripojenia, ktoré môžu navýšiť stratu firmy až tak, že spôsobia jej platobnú neschopnosť. Naše štatistiky navyše ukazujú, že tieto útoky sa týkajú hlavne malých a stredných podnikov,“ hovorí Katarína Boledovičová, riaditeľka oddelenia pre firemných zákazníkov a zákaznícku skúsenosť.

Internet pre firmy cez 5G od Orangeu predstavuje nielen rýchle a spoľahlivé pripojenie, ale je tiež dôležitým prvkom v boji proti kybernetickým hrozbám, ktorým čelí čoraz viac firiem a podnikateľov.

Spolu s pokročilou technológiou a zvýšenou kapacitou siete, Internet pre firmy cez 5G od Orangeu ponúka firmám aj doplnkovú službu na ochranu pred DDoS útokmi a inými kybernetickými hrozbami. V kombinácii s doplnkovou službou Online ochrana, ktorá poskytuje komplexnú ochranu pred spamom, vírusmi a phishingovými podvodmi, predstavuje tento pevný internet robustné riešenie pre dnešné digitálne výzvy.

Kybernetická bezpečnosť je kritickým aspektom každého podnikania v dnešnej digitálnej dobe. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom najlepšie dostupné technológie a služby, aby sme zabezpečili ich digitálnu bezpečnosť a kontinuitu ich podnikania. Spustenie služby Internet pre firmy cez 5G je v tomto ohľade kľúčovým krokom,“ hovorí Katarína Boledovičová. „Navyše, zo spätnej väzby našich zákazníkov vieme, že výkon nášho 5G internetu prekračuje ich očakávania, čo túto našu snahu určite potvrdzuje.

Orange Slovensko týmto krokom opäť potvrdzuje svoju pozíciu lídra na trhu v oblasti inovácií a zákazníckej spokojnosti. Investícia do 5G technológie a zameranie sa na kybernetickú bezpečnosť odzrkadľuje náš záväzok k poskytovaniu inovatívnych riešení, ktoré chránia a podporujú podnikanie našich zákazníkov“, dodáva Katarína Boledovičová.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Najväčší slovenský operátor ruší poplatok za 5G sieť. Po novom sa na ňu pripojíte úplne zadarmo

Internet pre firmy aj ako ideálne záložné pripojenie

V súčasnej dobe môžu výpadky internetu vo firmách spôsobiť značné narušenie ich fungovania a finančné straty. V prípade takéhoto výpadku je Internet pre firmy vhodným záložným pripojením.

Toto pripojenie zabezpečuje stálu dostupnosť online služieb, čím podporuje produktivitu, zvyšuje dôveru zákazníkov a prispieva k bezpečnosti dát. Jeho využitie v praxi môže byť kľúčovým faktorom pre minimalizovanie potenciálnych finančných strát spojených s výpadkami internetu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -