Spoločnosť Orange Slovensko si pre svojich zákazníkov pripravila novú vianočnú ponuku plnú darčekov. Pomocou nej chce dosiahnuť, aby spoločné chvíle s našimi najbližšími boli ešte príjemnejšie a zákazníci si mohli ľudskosť a vzájomnú blízkosť užívať naplno. Začať by sme mohli preto tým, že spoločnosť ponúka ku optickému internetu smart televízor alebo smartfón ako darček, prípadne vám dá službu na tri mesiace zadarmo.

Ak si vo vianočnej ponuke Orangeu zvolíte program Prémiový internet na optickom pripojení, ktorého cena pri 24 mesačnej viazanosti je 21 eur mesačne a ponúka prenosové rýchlosti až do 1 Gbit/s, môže si k nemu vybrať jeden z troch darčekov. Buď 32-palcový TCL SMART TV za jedno euro, smartfón Xiaomi Redmi 12C gray za jedno euro alebo 100% zľavu z mesačného poplatku na prvé tri mesiace.

Tí zákazníci, ktorí si zvolia program Stredný internet na optickom pripojení, majú možnosť využívať službu prvé tri mesiace úplne bezplatne. Vianočné prekvapenia k fixným službám týmito darčekmi, ale nekončia.

Orange myslel aj na zákazníkov Orange TV – tí, ktorí si Stredný alebo Prémiový internet na optickej sieti aktivujú spolu s televíznou službou (Stredná TV alebo Prémiová TV), ju budú môcť taktiež využívať počas prvých troch mesiacov bezplatne.

Obľúbené dvojičky – druhé zariadenia za euro bez viazanosti

Orange nezabúda ani tých, ktorí by radi obdarovali svojich blízkych novým smartfónom  a už tradične prichádza na Vianoce aj s obľúbenou ponukou výhodných dvojičiek zariadení. V rámci vianočnej ponuky budú mať zákazníci spolu so zakúpením hlasového paušálu Plus so smartfónom s viazanosťou nárok na kúpu druhého zariadenia (smartfón alebo smart hodinky) bez viazanosti len za 1 euro. Do vianočnej ponuky zaradil Orange tieto atraktívne dvojice zariadení:

  • Samsung Galaxy A54 5G + Samsung Galaxy A14 alebo Samsung Galaxy Watch 6 40mm / 44mm za 1 € bez viazanosti
  • Honor 90 + Honor 90 Lite za 1€ bez viazanosti Xiaomi 13T + Xiaomi Redmi 12 za 1€ bez viazanosti
  • OPPO Reno 10 + OPPO A17 za 1€ bez viazanosti
  • Motorola Edge 40 Neo + Moto G14 za 1€ bez viazanosti. Ako prekvapenie k zakúpeniu tejto dvojice dostane zákazník aj extra darček navyše: značkový tablet Lenovo Tab M8 4gen.

5G sieť stále dostupnejšia, teraz už aj pre zákazníkov predplatených služieb

Aby si zákazníci svoje nové 5G telefóny mohli užiť naplno, Orange svoju  vysokorýchlostnú 5G sieť, ktorá je aktuálne dostupná pre 61,4 % populácie SR neustále rozširuje a do konca roka ňou plánuje pokryť až 65 % slovenskej populácie. Jej benefity si najnovšie môžu užívať už aj zákazníci predplatených kariet Prima.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Jedna z najväčších slovenských bánk má obrovský výpadok

Všetky informácie ohľadom vianočnej ponuky budú zverejnené na stránke Orangeu už zajtra.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -