Boj v oblasti televíznych služieb je skutočne tvrdý a uvedomuje si to aj známy slovenský operátor Sledovanie TV, ktorý sa snaží nalákať nových zákazníkov zaujímavou akciou.

Len za 10 centov získate prístup ku 101 televíznym kanálom a aby toho nebolo málo, ako bonus dostanete aj mesačné predplatné HBO a HBO Max. Nová akcia je k dispozícii od 26. októbra 2022, takže sa do nej môže zapojiť každý.

Operátor tvrdí, že pôvodná cena balíka, ktorý si môžete vyskúšať za 0,10 eura sa pohybuje až na úrovni 22,49 €. Skutočne sa teda oplatí.

Na zapojenie sa do akcie už nemáte veľa času 

Sledujte 101 televíznych staníc len za 10 centov za mesiac
Zdroj: SledovanieTV (Snímka obrazovky)

Zdôrazniť tiež treba, že ak sa chcete do tejto akcie zapojiť a získať prístup ku 101 televíznym kanálom len za 10 centov, musíte to urobiť najneskôr do 30. 10. 2022. Potom sa už akcia nebude dať uplatniť.

Po skončení mesačného skúšobného obdobia vám bude účtovaný poplatok 7,49 € / mesačne, no pokiaľ s tým nebudete súhlasiť, službu môžete samozrejme zrušiť.

Pri registrácii do služby zadáte svoju platobnú kartu, z ktorej vám odíde presne 10 centov a následne môžete v nastaveniach predplatné stopnúť s tým, že si celý mesiac budete užívať všetky dostupné kanály.

Služba Sledovanie TV tiež ponúka v rámci toho istého balíka aj 114 rádií, 7 filmov od FilmBox OD Promo, FullHD kvalitu vysielania či mobilnú aplikáciu pre iOS a Android. Skúsiť si to za zanedbateľný poplatok teda nemusí byť na škodu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Už žiadne úniky, Apple povedalo STOP!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here