Pravidelne vás informujeme o odstávkach služieb, ktoré z času na čas avizujú slovenské finančné inštitúcie. Banky počas nich zvyknú vykonávať údržbu alebo aktualizáciu systémov s cieľom skvalitňovania služieb. Najnovšie sa to týka spoločnosti mBank. Pokiaľ nechcete mať problémy, mali by ste si radšej dopredu vybrať peniaze. Odporúča to priamo banka.

Samotná odstávka prebehne v nedeľu 18. júna 2023 v čase od 2:00 do 9:30. Aj keď sa teda najväčšia časť výpadku odohrá v nočných hodinách, kedy je predpoklad, že budete spať, niekoho to môže veľmi nemilo zaskočiť ráno, keď sa bude pokúšať zaplatiť benzín / naftu na pumpe. Treba si dať teda pozor.

mBank zdôrazňuje, že v daný deň nebudú v čase od 2:00 do 9:00 dostupné platby kartou v obchodoch (cez terminál) a rovnako si nebudete môcť ani vybrať peniaze. Aby ste sa teda vyhli nepríjemnostiam, banka radí vybrať si dostatočné množstvo hotovosti dopredu.

Rovnako zdôrazňuje, že v čase od 2:00 do 9:30 nebudú fungovať ani tieto služby:

  • internet banking
  • mobilná aplikácia
  • platby kartou na internete (ak je vyžadované potvrdenie platby v mobilnej aplikácii alebo pomocou 3D Secure)
  • SMS
  • mLinka
  • systém žiadostí o produkty

mBank napokon zdôrazňuje, že pokiaľ budete mať po skončení odstávky problémy s prihlásením sa do internet bankingu, je potrebné vyčistiť vyrovnávaciu pamäť vášho prehliadača (cache) stlačením klávesy F5, prípadne pomocou klávesovej skratky CTRL+F5. Rovnako tak pomôže aj vymazanie cookies v prehliadači.

Finančná inštitúcia sa na záver za spôsobené problémy dopredu ospravedlňuje.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBook zaznamenal nárast!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here